Sayfa 751/782 İlkİlk ... 251651701741749750751752753761 ... SonSon
Arama sonucu : 6255 madde; 6,001 - 6,008 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Alıma geçtiler. Operasyon tamamlandı. Dötünü yırtsan alamazsın malımı. 1 milyar halka arzdan gelecek , asgari 1.5 milyar bedelliden gelecek. Verir miyim sana malımı.
    Halka arz beklentisini tv de açıkladı Sefa 400-600 arası dedi bilgin olsun 1 milyar değil

2. Bu toplayan merill bofa ha ... dün 5 lerden verdiklerini geri topluyor. Benim malımı kapabildin mi.. eşşe oğlu! Bedelli açıklasın hele ben o zaman kaçtan veriyoeum sana o zaman gör

3.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Halka arz beklentisini tv de açıkladı Sefa 400-600 arası dedi bilgin olsun 1 milyar değil
    Bilerek ihtiyatlı söylüyor. Spk biner tepesine. Zaten safa çok usturuplu ve ihtiyatlı konuşur dikkat edersen. Mızmız proje dehşet proje. İnan külluhum yabancıya gider o proje. Cennet gibi koyda ultra kalite inşaat yapıyor herifler. 600m para mı. Şöyle söyliyim asgari iki misli beklerim . Talepler başlayınca yazışırız yine

4.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Bilerek ihtiyatlı söylüyor. Spk biner tepesine. Zaten safa çok usturuplu ve ihtiyatlı konuşur dikkat edersen. Mızmız proje dehşet proje. İnan külluhum yabancıya gider o proje. Cennet gibi koyda ultra kalite inşaat yapıyor herifler. 600m para mı. Şöyle söyliyim asgari iki misli beklerim . Talepler başlayınca yazışırız yine
    Evet ihtiyatlı konuşur ancak biraz haremlik selamlık bir yer yabancı ilgisi zor olur bence

5. Kuveyt, katar, bahreyn... sayayım mı daha... ki kuveyt lilerle sıkı fıkıdırlar. Bilen bilir

6.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Kuveyt, katar, bahreyn... sayayım mı daha... ki kuveyt lilerle sıkı fıkıdırlar. Bilen bilir
    Şöyle 2 Li rakamlara çıksa bende kiralayacağım 1+1 o zaman

7. Ney mızmız sen projeyi anlamamışsın. Proje ultra zenginlere. Senin benim gibileri ancak bekçi kapısında ayakkabı boyar

8.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Ney mızmız sen projeyi anlamamışsın. Proje ultra zenginlere. Senin benim gibileri ancak bekçi kapısında ayakkabı boyar
    Sence 1+1 devre mülkü 5 yıllığına ne kadara kiralar senede toplam 15gün kalmak kaydı ile

Sayfa 751/782 İlkİlk ... 251651701741749750751752753761 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •