Sayfa 752/782 İlkİlk ... 252652702742750751752753754762 ... SonSon
Arama sonucu : 6255 madde; 6,009 - 6,016 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Sence 1+1 devre mülkü 5 yıllığına ne kadara kiralar senede toplam 15gün kalmak kaydı ile
    Sorma gayen ne? Fiyatsa, böyle projede alan kişi buna bakmaz. Ultra zenginler. Aaaah mızmız ah. Çobanlık daim bizde dostum. ))

Ben öğrenmek iariyorum kiralıcam keyfime bakıcam diyorsan , git soçi ye ne işin var;))

2.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Sorma gayen ne? Fiyatsa, böyle projede alan kişi buna bakmaz. Ultra zenginler. Aaaah mızmız ah. Çobanlık daim bizde dostum. ))

Ben öğrenmek iariyorum kiralıcam keyfime bakıcam diyorsan , git soçi ye ne işin var;))
    Doğru söze nedendir eywallah

3. Borsa gündem in satılmış bir site olduğu herkesin malumudur. Şimdide sinpaşa saldırıyor.

4. Borsa gündem bir kaç ay önce sinpaşın öz sermayesindeki azalmaya vurgu yapmıştı , şimdi ne yazmış ? ben takip edemedim

5. Uzun zamandır ilk defa bir hisse beni bu kadar korkutuyor. Burayı okuyunca biraz rahatlıyorum ama ortalama 5 olunca tedirginlik devam ediyor. Korkmakta haklı mıyım? Ne dersiniz?

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. https://youtu.be/HEYJGGAbs_E

Şu iki hadise asgari 2-2.5 milyar tl. Ona göre karar ver

7.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    https://youtu.be/HEYJGGAbs_E

Şu iki hadise asgari 2-2.5 milyar tl. Ona göre karar ver
    Yayını izledim. Teşekkür ederim. Aslında böyle yükselen hisseleri almam ama kesin yükseleceğine ve hedeflerin yüksek olduğuna dair bilgiler almıştım. Brüt bitene kadar da iyi gidiyordu. Umarım bu düşüş bir düzeltme olur. Sizin önceki yorumlarınızı da okudum. Anladığım kadarıyla sizin beklentiniz de çok yüksek. İnşallah öyle olur.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Çift haneye gelmeden bedelli açıklayacağını düşünmüyorum. Girmez kimse.

Sayfa 752/782 İlkİlk ... 252652702742750751752753754762 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •