Sayfa 754/782 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764 ... SonSon
Arama sonucu : 6253 madde; 6,025 - 6,032 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. Maşallah...

2. Beyler kdv %1 e düştü kentsel dönüşüm projelerinde

3. Beklentimiz üçe çıktı. Halka arz, sonrasında bedelli, kdv nin 1 e düşmesiyle ciro artışı

4. Şu üç beklenti ile yön yukarı beyler

Ahali, benim aklıma birşey takıldı. Sizin yorumunuzu merak ettim. SASA' da, hisseye dönüştürülebilir tahvil ihracı söz konusu. Bu muhterem bedelli yapmak niyetinde. Bedelli yerine, hisseye dönüştürülebilir tahvil ihracı yaparsa, hisseyi ne kadar yukarı çekerse alınan bedel karşılığında verilecek hisse oranı düşüyor. Böyle bir yönteme başvurabilirler mi? Ne diyorsunuz?
    Ekin biçe biçe deste olur, borsacı çarpıla çarpıla usta olur
    Burada yer alan görüş ve öneriler kişisel fikirlerimi içeriyor olup yatırım tavsiyesine girmez. Bu uyarıyı dikkate almanızı rica ederim.

6.  Alıntı Originally Posted by Oğuz Çelikdemir Yazıyı Oku
    Ahali, benim aklıma birşey takıldı. Sizin yorumunuzu merak ettim. SASA' da, hisseye dönüştürülebilir tahvil ihracı söz konusu. Bu muhterem bedelli yapmak niyetinde. Bedelli yerine, hisseye dönüştürülebilir tahvil ihracı yaparsa, hisseyi ne kadar yukarı çekerse alınan bedel karşılığında verilecek hisse oranı düşüyor. Böyle bir yönteme başvurabilirler mi? Ne diyorsunuz?
    Borç özkaynak rasyosu menfi yönde bu kadar çok olan şirkete tahvil ihraç et halktan iste der mi spk? Sanmam

7. Evvela marmaris halka arz olacak, o para sermayeye eklenecek rasyolar biraz güzelleşecek, sonra vaziyete bakacaklar

Sayfa 754/782 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •