Sayfa 756/782 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766 ... SonSon
Arama sonucu : 6252 madde; 6,041 - 6,048 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Yuh..beyler bu devremülk satışı ne iş. Bir haftalık satış yapmış 50 milyon. Vallahi ben olsam yemişim dairesini. Devremülk yapar geçerim. Bu arada satışlar çok iyi. Msşallah
    Halka arza hazırlıyor. Muhtemelen çoğunu paket halinde araplara satmıştır.

2.  Alıntı Originally Posted by Katsura Yazıyı Oku
    Halka arza hazırlıyor. Muhtemelen çoğunu paket halinde araplara satmıştır.
    Bende öyle düşünüyorum. Arap içinde bulunmaz proje. Nerde bulacak yeşillik içinde denize sıfır premium villayı. Çok sağlam talep bekliyorum

3. 5 20 21 22 23 deli gibi satış var, ve satanın malını alıyorlar. Tabii virman değillerse. Deli gibi beklenti oluştu tahtada.

4. Vaaay beyler, mali tabloya bakın. Maşallah..yarın ralli olabilir

5.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Vaaay beyler, mali tabloya bakın. Maşallah..yarın ralli olabilir
    Gerçekten -470m iken +600m küsür kara çevirmek büyük iş helal olsun.

6. Dikkat ederseniz çok erken verdi mali tabloları. İlk defa bu kadar evvel yaptı. Sebep pd dd yi düşürüp kızılbük arzının önündeki büyğk engeli aşmaktı. Ki aştı 6 ya ındi. Üç husus var. 2020 mali tablo, halka arz, bedelli ser artışı. Mali tablo tamam, halka arzda muvaffak olursa derhaş bedelli kararı alacak bence esen rüzgarla. Bakalım neler olacak

7.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Dikkat ederseniz çok erken verdi mali tabloları. İlk defa bu kadar evvel yaptı. Sebep pd dd yi düşürüp kızılbük arzının önündeki büyğk engeli aşmaktı. Ki aştı 6 ya ındi. Üç husus var. 2020 mali tablo, halka arz, bedelli ser artışı. Mali tablo tamam, halka arzda muvaffak olursa derhaş bedelli kararı alacak bence esen rüzgarla. Bakalım neler olacak
    Elindekileri dağıtmadan bedelliye gitmez. Önce bi yukarı çekip, verip kendine nakit yaratır, sonra bedelli yapar. Yoksa cebinde akreple dolaşan Avni, bedelli kadar net kar etmedikçe bu işe soyunmaz.
    Benim hayalim hala servetle birleşmek. Halka arz ve bedelli sadece pansuman olur. Birleşme ise tedavi. Tabi bu durumda kağıt fezaya gider. Bekleyip göreceğiz mart sonuna kadar artık.

8. Servet im elinde adam gibi proje,portföy de yok. aslında birleşse sermaye çook güzelleşir. Belki de vardır böyle bir gayesi. Almanya satılınca servet in pek manası kalmadı aslında. 2021 de bence olan olacak bu şirkette.

Sayfa 756/782 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •