Sayfa 764/782 İlkİlk ... 264664714754762763764765766774 ... SonSon
Arama sonucu : 6253 madde; 6,105 - 6,112 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. Hayırdır cezayı tahtacısı mı yedi? Normalde kağıtın yükselmesi gerekirken taban yiyor. Bu durumda insanın aklına ne gelir? Bu ülkede borsaya yatırım yapılmaz

2. Toplam sayıya bakınca, tahtada oyuncu kalmamış olabilir mi 😊

3. Cezayı yiyen tahtada oyun yaptığı söylenenler. Adamlar bunu bahane ederek saçma sapan taban vuruyor. İnsanin aklı ile dalga geçmek nedir işte budur. Tezgâha bak. Zorla bizi yüklü mal ile buraya taşıtıyorlar. 2 gün daha taban yaparsa full portföyü buraya taşımış olacağım.

4. Son dakika yap bir güzellikte al oy yukarıdaki lotları. Asıl kağıtımız giderse buraya saplanıp kalmayalım.

5. Kizilbuk 15.80 halka arz fiyatı nedir ya.
    Bu fiyattan satabileceklerini düşünüyorlarsa ya dışarıdan bir alıcı bulmuşlardır ya da saldım çayıra, ne kadar satarsak kar diyorlardir.
    60 milyonu satamazlarsa olan bizim kağıda olur.

6. Heralde alıcısı hazırdır yoksa anası böyleyken yavrusunu gidip yerli yatırımcı alır mı bilemiyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by coming_soon Yazıyı Oku
    Heralde alıcısı hazırdır yoksa anası böyleyken yavrusunu gidip yerli yatırımcı alır mı bilemiyorum.
    Inşallah bir planı vardır Avni'nin. Yavrusunu anası fiyatına (piyasa değerine) arz ediyorlar. Başarılarsa (ki şüpheliyim) anası acayip yerlere gidebilir.

8. Başarabilir mi bilemiyorum. Pandemi sürecinde muğla bölgesi bayağı değerlendi. Yaptıkları yatırım benim bile ilgimi çekti normalde devre mülklere çok ilgi duymasam da. Yalniz elemanlar hala buralardan mal istiyorlar gibi. Yüklü mal vardı 3 te 1 ini yolladim. Yarın aynı şekilde düşürürse duruma göre aşağıdan yerine koyabilirim.

Sayfa 764/782 İlkİlk ... 264664714754762763764765766774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •