Sayfa 768/782 İlkİlk ... 268668718758766767768769770778 ... SonSon
Arama sonucu : 6255 madde; 6,137 - 6,144 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by by ben Yazıyı Oku
    küçük bir flama sonrası yukarı harekete devam etmesini bekliyorum.....
    Flamayı aşağı kırdılar. Bu arada zirvede flama oluşumunu kullanıp malı yüklediler. Hayırlısı YTD.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,050
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. gene uzun süre beklicez anlaşılan

4. hiç sanmıyorum.servet ,sinpaş ve kızılbük tahtalarında ,tahtalar tamamen kontrol altında .bilançolar ile beraber hareketler devam eder.kızılbükte halka arz tam başarılı olmadı.servette ,oswenin kalan kısmının satışı ile işaret fişeğini yakacaklarını düşünüyorum.sinpaşta ,kısa sürede yapılan yüzde ellilik primin bir gevşemesi olağan bir durum.fiyat düşüşü hacim ile uyumlu değil. çift hanelere doğru hareket bekliyorum.bilançoda yüksek bir defter değeri gelmesi halinde hızlı hareketler olması mümkündür.kote edilen yüksek miktarlı lotlar ve oswenin yüzde yirmi hissesini ,kızılbüke satmak ,gelecek olan güzel haberlerin müjdecisidir diye yorumluyorum.
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

5. Bilonça niye hala açiklanmadı ? Düşmeye halen devam ediyor nerden döner sizce? Güzel değerli düşüncelerinize ihtiyaçimiz var

6. bilanço son gönderim tarihi 10 mart.teknik olarak da iyi durumda .teknik düzeltme tamam.bugün ya da yarın bilanço hareketi yapmasını umuyorum.
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

7. Bugun çok güzeldı bu hızla bakalım devam edecek mi. Çift haneler olması lazim

8. 3,2 milyar kar rakamı , 1,7 f-k oranı ile bakalım nasıl bir rota çizecekler kağıtta,,,,,

Sayfa 768/782 İlkİlk ... 268668718758766767768769770778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •