Sayfa 775/782 İlkİlk ... 275675725765773774775776777 ... SonSon
Arama sonucu : 6255 madde; 6,193 - 6,200 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

bütün hisseleri inceliyorum, şu şirket resmen bedava işlem görüyor.

bu piyasa için konuşuyorum.

bu yıl sadece 7 milyar lira civarında kar oluşacak.

bu fiyatlara göre pd/dd 0.35 gibi olacak.

kısa sürede bununda zamanı gelecektir.

2. boyle havalarda bıraz uzuyor , hısseler ucarken bellı bır lotu bagladıgın hısse uzerınde olu topragı ıle duruyor, ancak guzel gunler cok uzak degıl,

bu gün kırmızı bar sngyo ya yakıştımı.. bence çok yakıştı.. üstelik UFO kırmızısı 3 ağustostan bu yana yatayda..Caroline ise 3.29 da..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    bu gün kırmızı bar sngyo ya yakıştımı.. bence çok yakıştı.. üstelik UFO kırmızısı 3 ağustostan bu yana yatayda..Caroline ise 3.29 da..
    tebrıkler an ıtıbarıyla 3.36

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    üstelik UFO kırmızısı 3 ağustostan bu yana yatayda..
    artık yatayda da değil.. ............ arkasından konuşursam dedikodu olur..

kazancınız bol ve daim olsun..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    artık yatayda da değil.. ............ arkasından konuşursam dedikodu olur..

kazancınız bol ve daim olsun..
    3,23 şu an, teknik bozuldu mu ?

tşk,

7. dusuncem ,sngyo nun aşağı pek gidecek yeri kalmadı..kaç endekste bu rakamlardaydı!

8. Sayın Hayek'in gönderisi üzerine dikkatimi çekti. Gerçekten bedavadan da ucuz görünüyor. Kızılbük Projesinin yaklaşık 1 yıl önceki değerleme raporuna göre projenin mevcut değeri 573 milyon usd, bittiğinde değeri (son bir yılda ne kadar gerçekleşti bilmiyorum) 828 milyon usd.
    Sadece bu projeden Simpaş'ın payı 372 milyon usd ile 538 milyon usd arasında. Şuanda SNGYO nun piyasa değeri 188 milyon usd. Sadece Kızılbük'teki payının yarısı kadar bile yok. Acaba ben mi yanlış hesaplıyorum diye defalarca baktım gerçekten.
    Ekran görüntüsü 2023-09-27 131018.jpg

Sayfa 775/782 İlkİlk ... 275675725765773774775776777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •