Sayfa 8/782 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon
Arama sonucu : 6250 madde; 57 - 64 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

son bir ayda alanlar

satanlar

3. Allah tan korkmayan insandan korkmak lazım.bunların dini imanı namusu şerefi para olmuş.para için bu kavramların hepsinden vazgecerler.endeks 92 bin olmuş hissede 58 yakmanin derdideler..yazıklar olsun

4. Bunlarin yatacak yeri yok o kadar milletin ahını aldiktan sonra

Sent from my SM-N920C using hisse.net mobile app

5. benim anladığım şu ki ''captainfx in dediği olabilir ) bir grup ocakta hissenin değerini yükseltecekti ama haydar mynette çok konuştu engel oldu haydari zaten kendi dedi ben bunu engellemeye çalıştım diye bu kağıtta çok alicengiz var,bide kağıdı 2 yıldır tutturanlar var yok satmam yok başka kapıya gidin bende satılık mal yok falan filan bunlarda haydarla aynı yönde çalıştılar aslında bu adamlarda kağıt var mı gercekten çok merak ediyorum ,bugün için değil ama 8 ay önce çıkıp başka kağıda giseydi bütün zararları çıkacaktı belki bu ölümsüz aşk neden

6. a. ç. almanyalarda bir taraflarını gezdiriyor:
    http://www.cerkezkoybakis.com.tr/cer...di-h24372.html
    gelsin de yatırımcısına bir hesap versin, öyle genel kurullarda avukatını vekil göndermekle olmaz bu işler, biz görmüyor muyuz, tahtada kendileri çalıp kendileri oynuyor, al takke ver külah....

7. genel kurula nüfus cüzdanı ile girebileceğiz değil mi? kayda gerek yok sanırım yine?

8. Bence top tüfek ile git

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 8/782 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •