Sayfa 86/782 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon
Arama sonucu : 6253 madde; 681 - 688 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. öncelikle dün alan ve satanlara etki etmemek için yazmak istemedim çünkü bilanço sonrası öyle bir hava oluşturuldu ki dün açılışta taban olacak algısıyla millet panikledi ama kötü havaya rağmen gördük ki endekse paralel bir hareket oldu. Özellikle mynet biri var 5x fiyatlardan beri hisseyi sürekli kötüleyen ama tanıyanlar onu makara almış yorumlarda :D

Neyse işimize dönelim ve sngyo neden borsanın en ucuz gyo su olmuş şöyle bir bakalım:

Kasadaki toplam para (nakit ve benzeri) :
    2017 1.çeyrek:133.304.224
    2016 sonu: 21.013.920

muazzam bir nakit değer artışı söz konusu üstelik 200 milyon ederinde bir arsa aldığımızıda yakın zamanda unutmayın buna rağmen nakit ve benzerleri oldukça artmış.

TOPLAM SADECE BİNA ARSA PROJE DEĞERİMİZ:
    An itibariyle 2 milyar 300 küsür milyon yani 2.30x.xxx.xxx şirketin piyasa değeri ise 400 milyon civarı 4xx.xxx.xxx.

Hissenin bana göre tek negatif tarafı borçluluğu var.

İşte böyle bizim sngyo'nun mevcudiyeti ondan diyorum patrona bu fiyattan sorsak satar mı diye :D dün özellikle yazmak istemedim ki karamsarlar rahat rahat satsın hiç dokunmayalım onlara onların satışına engel olmıyayım sonuçta borsada hepimizin kendi parası karar verende kendimiziz yine benim yazılarımı yatırım tavsiyesi olarak almayın size sadece açıklanan bir kaç rakam yazdım sizde araştırın açın okuyun kötüyse sizce niye kötü yazın özellikle hatta kötüler yazsın ki ne açıklar var şirkette görelim ama rakamlar ortada :D

hepinize kazançlı günler dilerim.

2. kademe atabilecek varmı?

3. Önümüzdeki Çarşamba günü saat 10.da genel kurul toplantısı var.. Lütfen katılalım..

VSP355g cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 2013 yılı haziran başında 1.13 ü aşağı geçerek 200 haftalık ortalamasının altına inen hisse üç yıl aradan sonra bugün 200 haftalık ortalama üzerin de ağırlıklıda üçüncü,basit ve üsselde ikinci haftalık kapanışını yapmış olacak.

5.  Alıntı Originally Posted by Türkşad Yazıyı Oku
    2013 yılı haziran ayında 200 haftalık ortalamasının altına inen hisse üç yıl aradan sonra bugün 200 haftalık ortalama üzerin de ağırlıklıda üçüncü,basit ve üsselde ikinci haftalık kapanışını yapmış olacak.
    deger olarak bende 72 gozukuyor üssel...bugun 72 uzerı kapaıs cok sık olur..gecen hafta 73 kapatmıstı..akalım haftalıkta gecen haftayı gececek mi

6. benim bugünkü beklentim 73 üstü kapanış

7.  Alıntı Originally Posted by roland00 Yazıyı Oku
    benim bugünkü beklentim 73 üstü kapanış
    bende ıkıncı seans daha hacımlı ıslemler ve en az 74 75 kapatmasını beklıyorum ..ıns bakalım nasıp kısmet..3 yıl olacak bekleyelı..bı 3 yıl daha beklerım no problem

Sayfa 86/782 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •