Sayfa 567/781 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577617667 ... SonSon
Arama sonucu : 6248 madde; 4,529 - 4,536 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. Bırak yakmayı 83 kapattı. Hemde hacimli. Pazartesi ne olacak çok merak ediyorum.

2. Beklediğin 1,20 ye Şubat ayından önce getirebilmeleri 12 aylık bilançoya ihtiyaçları kuvvetle muhtemel olursa olabilir yoksa şubata kadar zor görürüz o rakamı haberin olsun

3.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Beklediğin 1,20 ye Şubat ayından önce getirebilmeleri 12 aylık bilançoya ihtiyaçları kuvvetle muhtemel olursa olabilir yoksa şubata kadar zor görürüz o rakamı haberin olsun
    Seninyszdıklarını anlamak iöin olurda bir gün 3 defanın altında okursam parmağımı kesicem mızmız!!

4.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Seninyszdıklarını anlamak iöin olurda bir gün 3 defanın altında okursam parmağımı kesicem mızmız!!
    Kısaca 1.20 şubata kadar zor haberin olsun. Tabii eğer 12 aylıkta adam gibi bir düzenleme istemezlerse. İsterlerse Kasım sonu Aralık başı anca görürsün demek istedim. İlahi Schopenhauer sağırsın anladık ama herhalde okuduğunu göremeyecek kadar kör değilsin...! en azından çarpık ve düşük cümleleri toparlayacak kadar akıllı görüyorum seni. Birde ben süzgeçten geçirmem yazarken akışına yapıştırırım. + birde memleketten uzak kalıp burda okuyamamak var işin cabası...Malum zaman çizelgesinde T nin önemi çok büyük her nekadar burda üstüne oturup kalmışsamda )))

5.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Kısaca 1.20 şubata kadar zor haberin olsun. Tabii eğer 12 aylıkta adam gibi bir düzenleme istemezlerse. İsterlerse Kasım sonu Aralık başı anca görürsün demek istedim. İlahi Schopenhauer sağırsın anladık ama herhalde okuduğunu göremeyecek kadar kör değilsin...! en azından çarpık ve düşük cümleleri toparlayacak kadar akıllı görüyorum seni. Birde ben süzgeçten geçirmem yazarken akışına yapıştırırım. + birde memleketten uzak kalıp burda okuyamamak var işin cabası...Malum zaman çizelgesinde T nin önemi çok büyük her nekadar burda üstüne oturup kalmışsamda )))
    Tanzim derken sermaye tanzimi diyorsan ben bekliyorum bu kararı...

6. 84 ))))))))

7. 85..
    Öyle 1.20 falan..
    Geniş düşünün biraz..
    Beklediğim yatayda dinlenme olmayacak sanırım

Bilanço falan hikaye..

Mal sende bende 0.50 kuruş
    Mal patronda 5 tl..

Nedeni..
    Sonra anlarsın.. İş işten geçtiğinde..

Nasıl 2015 2016 2017 de ben burada "boğazına kadar KY gömülmüş nah gider" dediğimde..Sen bişi bilmiyorsun demeleri gibi..
    Faizler 24 ü dolar 7.20 yi gördü..
    Emlak bitti dediler..
    Neden senelerce süründüğü ortaya çıkıverdi..

8. Ky kalmadı mal patrona geçti işler değiştiiii diyorsun. Aydemir akbaş abimizin dediği gibi; keser döner sap döner gün gelir hesap döner))

Sayfa 567/781 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577617667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •