Sayfa 228/782 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328728 ... SonSon
Arama sonucu : 6255 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. seneye temettü verme ihtimali var bana göre onun için aldım % 10 verse mis gibi

2.  Alıntı Originally Posted by Amor6666 Yazıyı Oku
    birileri aradıkça hisseye alım geliyor
    dün 2 kere aradım ankara konusunda açıklama sonra geldi mesela ha ha ha bencede sık sık arayın hatta en korktukları cimer, yazsın herkes

3. Bunca habere göre hala gitmiyorsa başka bişey demeye gerek yok

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

****** profılımde izlemek isteyen buyursun geşlsin küfür hakaret siyaset yok sadece borsa
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

5. Thyao da 50 kurus iken herkes lanet ediyor ve fakat birileri topluyordu. Ama toplarken oyle bunaltiyorlardi ki kimse gidecegine inanmiyordu. 100lerce ucagi olan sirket, anadoluda fabrika fiyatina satiliyordu ama gercek bu kadar barizken kimse cesaret edemiyordu almaya.
    Bazen gercekler o kadar acik ve net ortadadir ki gercek olduguna inanamazsiniz.
    50 kurustan bu yana ucuza alma firsati verenlere tesekkur ediyorum. 1-2 kez de buraya durumu izah etmistim ancak insanlar negatif algiladilar. Zaman herseyin ilaci ve cevabidir. 4 de satarken de yazacagim buraya.

6.  Alıntı Originally Posted by HilmoCeko Yazıyı Oku
    azmı yazmışım hadi o zaman 6 olsun oda senin hatırın için ha ha ha, nikte süpermiş gece gece gitmez ama ha ha ha
    yav ne sallıyosun be ya ceko. 6 tl olması demek piyasa değerinin 3.6 milyar tl olması demek. neyle yapacak bunu? anca çıkar 50-60 kuruş temettü açıklayacam der o zaman belki. o da mümkün değil. senin gibiler çok geldi geçti, %5-10 görüp satıp gideceksin yeme bizi. 3 kuruş para için değmez

7. Bu kadar habere rağmen niye yükselmiyor? Yükselmesi için daha ne kadar bekletecek acaba ustalar cevaplarsanız memnun olurum artık pazartesi satsammı diye düşünmeye başladım

08.09.2017 açığa satış adetleri ..... emeğe saygı lütfen
    ALDIĞIN HİSSEYİ SATMADIĞIN SÜRECE NE KÂRDASIN NEDE ZARARDA AKILLI OL!!!!!
    SÖYLEDİĞİM VE PAYLAŞTIĞIM HİÇBİR KELİME VE RESİM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

Sayfa 228/782 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328728 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •