Sayfa 408/782 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon
Arama sonucu : 6250 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    yine uçuyosun investör. daha önce de şirketin önünde s..çacam diyordun.
     Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    spk bayhudeyse cimere bimere yaz. özellikle bimer ve cimere başvurunca spk'ya yönlendiriyorlar ve o zaman bir tarafları tutuşuyor bunların
    O da denen di...bir b.ka yaramadi..en nihayetinde insanlar cumhurbaskanligina yazdi.ozel kalem dofrudan spkya gidin dedi herkese..

2. sabah 10da kuru pasta falan verir mi bunlar aç mı gelsem tok mu gelsem bilemedim...
    saçma sapan kağıtlara bulaşmayın benim gibi sürünürsünüz sonra

Alıntı Originally Posted by ZICO Yazıyı Oku
    Genel kuruldan önce 80 kuruşlara atması bence zor
    79 kuruş bıle olsa hiç kimse 78 kuruşa vermez piyasadan verır gecer
    eğer olurda 80 kuruş üzerı atarsa bilinki durum vahimdr
    neden diyecek olursanız
    demekki patron 78 kuruşa bile kendi hissesini istemiyor demektir
    bence genel kurula 76 gıbı gırer kuruldan sonrada pıyasa durumuna döner
    buda bnm görüşüm ytd
    Ay başında yazmıştım bunu
    bence çok iyi yerden girdi genel kurula
    hisse devri olduktan sonra bence önce bır yatay daha sonra yukarı alır
    eğer sizin beklentiniz gibi 80 üzeri gireydi durum vahimdi bence şimdi OLUMLU
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

4.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    sabah 10da kuru pasta falan verir mi bunlar aç mı gelsem tok mu gelsem bilemedim...
    Malum zat musade ederse alirlar.para harcatmayabilir.veyahut sirket dolaplarindakileri toplatip verebilir.sen herhalukarda tok git.

5. genel kuruldan sonra 2-3 kademe yukarı sürerlerse şerh düşmüş olsada kimse kaadı vermek istemez, yok kağıdı toplamak istiyorlarsa aşağıda kapatırlarki herkesi elindekini teslim etmeye zorlarlar, bende gelecem de 28 ocaktan önce almak fazla iyimserlik olur, epey olduydu aranızdan ayrılalı bol kazanç herkese

6.  Alıntı Originally Posted by HilmoCeko Yazıyı Oku
    75 den satıp 39 dan ieyho aldım, herkese bol kazanç uşağum, kalın sağlıcakla
    3 ay olacak ayrıldığımız günden bu yana fiyat aynı kalmış, abisinizi takip edin dediydim size uşaklar

7. şu son devir işi ne ayak onu çözemedim d grubu b grubu felan, hiç yazan olmadı yaw, fchopen dostum ne diyon bu işe

8.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    O da denen di...bir b.ka yaramadi..en nihayetinde insanlar cumhurbaskanligina yazdi.ozel kalem dofrudan spkya gidin dedi herkese..
    doğru söylüyor, 1 kere cimer 1 kere bimer e ben yazdım hatta ekran görüntüsünüde koyduydum buraya, bunlardan bir şey çıkmıyor, yarın toplantıya gidecek olanlar a.na sıçsın adilerin, yeter desin valla,

Sayfa 408/782 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •