Sayfa 410/782 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon
Arama sonucu : 6250 madde; 3,273 - 3,280 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Valla galiba birtek ben gittim topikten.
    Sabah sabah sinpaş plaza yolunu tutum gittim. İkrmalardaki çeşit az olsa da atıştırmalık kurabiyeler vs. çeşitler, kahve, çay meyvsuyu ile kahvaltı.
    Kayıtlar tutuldu, 30 kişi kadar vardık, yönetim kurulu teşrif ettiler.
    Gündem maddelerine geçildi, ŞERH koydurduk, oylandı kabul edildi herşey. 2 arkadış konuştu, aşağı yukarı burada dile getirelen şikayetler.
    Özellikle konuşmacılardan bir tanesi her maddeye şerh koydurdu nerdeyse.
    Kel ve iri olan şahsı tanımıyorum sert bakışlardan başka da tek laf etmedi, divan başkanı ve müdür nispetten daha iyi intibah bıraktılar.
    Cevap olarak, yabancıların yüklüce hisseden çıkışından sonra bir daha toparlanamadığını, sektörün genelinde sıkıntıların olduğu dile getirildi.
    Kalan arkadaşlara bol kazançlar.
    sıçan gelmedi mi? inestör nerdesin la?

2.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    sıçan gelmedi mi? inestör nerdesin la?
    kardeş ayık ol, ben de gittim babalar gibi şerhimi koyduum...
    bakalım kaç kişi satacak malını...
    ama harbiden bayağı adam geldi, bütün babafingolar oradaydı...
    lan harbiden bu kağıtta ky varmış, var-mış...
    Son düzenleme : investor2014; 29-12-2017 saat: 20:00.
    saçma sapan kağıtlara bulaşmayın benim gibi sürünürsünüz sonra

3. hazirundaki heriflerin ellerindeki lotlara bakıp nasıl millete çaktıklarını görmüş olduk. milletin elinde 220 bin lotlar 700bin lotlar maşallah.... o 3-5 tip var 3-5 bin lotla gitmişler oraya la yol paranıza yazık amk onları çözemedim... investör o 3800 lotu olan sen misin la.

4.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    hazirundaki heriflerin ellerindeki lotlara bakıp nasıl millete çaktıklarını görmüş olduk. milletin elinde 220 bin lotlar 700bin lotlar maşallah.... o 3-5 tip var 3-5 bin lotla gitmişler oraya la yol paranıza yazık amk onları çözemedim... investör o 3800 lotu olan sen misin la.
    kardeş sen toysun daha, merak etme sen o 3800 lotu falan olanlar da diğer aracı kurumlardaki hesaplarında ismini gizletmiştir, ama istanbulda oturup bedavaya 78'e satış hakkını almak isteyenler hep bizzat geldi işte, sanal ortamdan da katıldılar, sen katıldın mı? kuru pastamı yedim vişne suyumu çayımı içtim geldim, bakalım her şirketten sembolik lot alıp böyle kurullardan otlanacam artık, borsadan kazanamıyoruz, sürümden kazanalım...

5.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    kardeş sen toysun daha, merak etme sen o 3800 lotu falan olanlar da diğer aracı kurumlardaki hesaplarında ismini gizletmiştir, ama istanbulda oturup bedavaya 78'e satış hakkını almak isteyenler hep bizzat geldi işte, sanal ortamdan da katıldılar, sen katıldın mı? kuru pastamı yedim vişne suyumu çayımı içtim geldim, bakalım her şirketten sembolik lot alıp böyle kurullardan otlanacam artık, borsadan kazanamıyoruz, sürümden kazanalım...
    la ne toyu ölücü ceplerinede pasta doldursaydın bari

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Valla galiba birtek ben gittim topikten.
    Sabah sabah sinpaş plaza yolunu tutum gittim. İkrmalardaki çeşit az olsa da atıştırmalık kurabiyeler vs. çeşitler, kahve, çay meyvsuyu ile kahvaltı.
    Kayıtlar tutuldu, 30 kişi kadar vardık, yönetim kurulu teşrif ettiler.
    Gündem maddelerine geçildi, ŞERH koydurduk, oylandı kabul edildi herşey. 2 arkadış konuştu, aşağı yukarı burada dile getirelen şikayetler.
    Özellikle konuşmacılardan bir tanesi her maddeye şerh koydurdu nerdeyse.
    Kel ve iri olan şahsı tanımıyorum sert bakışlardan başka da tek laf etmedi, divan başkanı ve müdür nispetten daha iyi intibah bıraktılar.
    Cevap olarak, yabancıların yüklüce hisseden çıkışından sonra bir daha toparlanamadığını, sektörün genelinde sıkıntıların olduğu dile getirildi.
    Kalan arkadaşlara bol kazançlar.
    şunu soracaklardı abisi sen 4 senede 250-300 milyon lira reklam yönetim giderini nasıl yaptın? niye kar göstermemek için niye kırk takla atıyon? neyse bir gün bir hesap soran çıkar bunlardan.

sinpaş yapının mevcut nakiti niye dahil değil birleşmeye? 1.2 milyar liralık borcunu birleşmeyle gyoya geçirmeyi biliyorlar.

bu hisseden 2 milyar lira civarı borçla kar mar beklemeyin. ne zaman toplar o zaman belki kar açıklar ama tekkeyi tutturmuş niye kar göstersin?

7. birleşmeden sonra takribi hesabıma göre her 10 kuruşluk artış bilançoya 50-60 milyon liralık zarar yazdıracak minimum. eğer kötü senaryo olur da bazı kurumların verdiği 2018 4.65 tl usd kuru gerçekleşirse sadece kurdan son bilançoya göre -500/600 milyon lira zarar yazar bu...senelik 70-80 milyon reklam yönetim gideri eldeki dairelerden ödediği apartman yönetim aidatı derken ....

8.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    birleşmeden sonra takribi hesabıma göre her 10 kuruşluk artış bilançoya 50-60 milyon liralık zarar yazdıracak minimum. eğer kötü senaryo olur da bazı kurumların verdiği 2018 4.65 tl usd kuru gerçekleşirse sadece kurdan son bilançoya göre -500/600 milyon lira zarar yazar bu...senelik 70-80 milyon reklam yönetim gideri eldeki dairelerden ödediği apartman yönetim aidatı derken ....
    birleşme fiyatının modifiyesine yönelik hukuki girişimler olabilir yatırımcı tarafında, adam trilyonlar yatırmış verir mi 78'e, s.k.rler...
    neyse

Sayfa 410/782 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •