Special Days Image
Sayfa 421/782 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521 ... SonSon
Arama sonucu : 6250 madde; 3,361 - 3,368 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. 120k ya degdi endeks. Bizimki 0.78 e dustu. Eveeeeeeet. Var mi birsey diyecek sayin zedeler...

2. saçmalığın daniskası.olur da endeks düzeltmeye girer 105binlere gelirse bu da 60 krş gitmez inş....

3.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    120k ya degdi endeks. Bizimki 0.78 e dustu. Eveeeeeeet. Var mi birsey diyecek sayin zedeler...
    Lanet olsun dostum.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Spk ya yazildi cumhurbaskanligina yazildi edolmedik beddua kalmadi. Sozun bittigi yer. Soylenecek tek bir cumle kalmadi.

5. Borsa 121 e gidiyor. 79 kurusla haftayi kapatti. Acaba bu herif utaniyor mudur cok az da olsa. Yahu somurduk insanlari biraz fazla oldu galiba diyor mudur?

6.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Borsa 121 e gidiyor. 79 kurusla haftayi kapatti. Acaba bu herif utaniyor mudur cok az da olsa. Yahu somurduk insanlari biraz fazla oldu galiba diyor mudur?
    demiyordur çünkü karşısında dava açmaktan bile aciz bir yatırımcı "sürüsü" var...
    kurulda gördük, adamlar milyon lotlar almış ama bir aksiyon yok, aslında bunların hepsini topluca hakediyoruz öyle saça böyle tarak...
    saçma sapan kağıtlara bulaşmayın benim gibi sürünürsünüz sonra

7.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    demiyordur çünkü karşısında dava açmaktan bile aciz bir yatırımcı "sürüsü" var...
    kurulda gördük, adamlar milyon lotlar almış ama bir aksiyon yok, aslında bunların hepsini topluca hakediyoruz öyle saça böyle tarak...
    Maalesef doğru..

8.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    1 adet SNGYO : 1 ADET SİGARA PARASI
    1 adet SNGYO : 1 SİMİT ALAMAZSIN
    1adet SNGYO : UMUMİ HELADA KÜÇÜK ABDESTİNİ BOZAMAZSIN, HADİ BÜYÜKTEN VAZGEÇTİK!!!
    1adet SNGYO : YOLDA KALSAN BELEDİYE OTOBÜSÜNE BİLET ALAMAZSIN

Daha saymakla bitmez SNGYO 'nun 1 adet hissesi ile neler yapamayacağın.
    Senelerce baskıla, senelerce bilançolar ile oyna, senelerce zarar göster,
    SENELERCE SANA VE ŞİRKETİNE İNANIP ÇOLUĞUNUN ÇOCUĞUNUN NAFAKASINDAN ARTTIRP ŞİRKETİNE YATIRIM YAPMIŞ İNSANLARIN
    KUL HAKKINI YE:
    Sonra çık basın önüne ŞİRKETİM BÖYLE, ŞİRKETİM ŞÖYLE, ARAPLAR İLE SERAMİK FABRİKASI KURDUK, ŞU KADAR KONUT YAPTIK,
    KONUTTA LİDERİZ DE,
    YA BEN ANLAYAMADIM SEN KİMİKANDIRIYORSUN PATRON?

Sayfa 421/782 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •