Sayfa 559/782 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon
Arama sonucu : 6250 madde; 4,465 - 4,472 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. Şirketin mali tabloaundaki projelere baksana mızmız. İyi bir idare, şirketin içini boşaltmayan idareci olsa bu hisse şimdi 4-5 ti. Bundaki projeler satılmaya hazır varlıklar hiçbirinde yok. Dur bakalım ne olacak. Satan puşttur!

2.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Şirketin mali tabloaundaki projelere baksana mızmız. İyi bir idare, şirketin içini boşaltmayan idareci olsa bu hisse şimdi 4-5 ti. Bundaki projeler satılmaya hazır varlıklar hiçbirinde yok. Dur bakalım ne olacak. Satan puşttur!
    Bunlar yine boşaltmaya daha doğrusu bunca yıl yaptıkları nitelikli dolandırıcılık vasfında olan işlerine devam ederlerdi ancak 3,6 milyar TL borç bankalarda karnesini çok ama çok bozdu. Bu yüzden ya düzeltecekler uda daha büyük vurgun ile hepimizi soyacaklar. Bende meblağ az olunca kumara evet dedim. Yüklü olsam korkarım bu cambazdan

3.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Bunlar yine boşaltmaya daha doğrusu bunca yıl yaptıkları nitelikli dolandırıcılık vasfında olan işlerine devam ederlerdi ancak 3,6 milyar TL borç bankalarda karnesini çok ama çok bozdu. Bu yüzden ya düzeltecekler uda daha büyük vurgun ile hepimizi soyacaklar. Bende meblağ az olunca kumara evet dedim. Yüklü olsam korkarım bu cambazdan
    Vurgunda kendide vurulur. Biliyorsun mal elinde..

4.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Vurgunda kendide vurulur. Biliyorsun mal elinde..
    Bunlardan dünyalığını yapıp şirketi batırmaya yönelik hareketler bile beklenir düşüncesi ile dedim. Avni şahsi hesap 1 milyar, sngyo 0 hesabı neyse can sıkıcı konuşmayalım pozitif olalım

5. O kadarını yapamaz halka açık şirket. Da şu güreli ye audit işi çok can sıkıcı

6.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    O kadarını yapamaz halka açık şirket. Da şu güreli ye audit işi çok can sıkıcı
    Sen Sabancı’nın sasayı satmadan nasıl içini yıllarca boşaltıp ky cinin 20 yil ahını aldığını araştırıp anlarsan bana hak verirsin. Halka açık şirket batar ama şahıs batmaz

7.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Sen Sabancı’nın sasayı satmadan nasıl içini yıllarca boşaltıp ky cinin 20 yil ahını aldığını araştırıp anlarsan bana hak verirsin. Halka açık şirket batar ama şahıs batmaz
    O eskidendi. Audit çok mühim hale geldi.

8. Açığa satış ve kredili işlem yasağı !
    Şaşırtıcı
    Azami tasarruf milli şiarımız olmalıdır.
    M.Kamâl ATATÜRK

Sayfa 559/782 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •