Sayfa 778/782 İlkİlk ... 278678728768776777778779780 ... SonSon
Arama sonucu : 6255 madde; 6,217 - 6,224 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by ahmetrauf Yazıyı Oku
    halkalı atakent bölgesinde bahçeşehir koleji yanı 30 dönüm arazi üzerine 550 konutluk saklı koru adnda bir proje başlatılmış ..bu gün satış ofisine gitim ..6 milyon -20 milyon tl arası satılıyor ..bu arsa 3 yıl çncesüne kadar ada,ğarseli ile bellidir. sinpaş gyo uhdesğnde idi ..ne ara indragandi yapmışlar ise arazi sinpaş holdinge ait olan arı leasing ge geçmiş .. satış ofisi ve satış elemanları sinpaş gyo ,mal sahibi arı keasing…pes doğrusu …satışını külfetini sinpaş gyo ya yüklemişler nimeti ise arı leasing yiyor ..siz hiç kap bilgisi gördünüzmü? bu 30 dönümlük çok değerli bir bölge olan istanbul/halkalı/ atakent arazisi arı leasinge satıldığına dair ..ben görmedim. kanaatim usulsüz yollar ile halka açık olmayan şirkete gyo nun arsası verildi bir şekilde ..spk ve cimere yazmak şazım.. projenin bitmiş hali şu anki sinpaş gyo nun piyasa değerinin 1.5 katı …
    Geçmiş yıl portföy tabloları hala internette.
    Hangi arsadan bahsediyorsunuz?

Projenin lokasyonuna bu kadar hakimseniz lütfen bir bakın eski arsalara

2. halkalı-atakent- küçükçekmece-istanbu …30 dönüm bir arsa.. ben 3 yıl önceki değerleme raporlarında ada ,paseli ile görmüştüm..daha..sonraki değerleme raporlarında bu arsa buharlaştı ..bugün arı leasingin uhdesinde 5 milyar tl değeri olan saklıkent koru projesi olarak karşımıza çıktı …

3. sinpaş gyo nun mal varlıklarınınu iyi takip edin.arsaların buharlaşıp ortadan kaybolma özellikleri var

4. bende sinpaş yok almamda sadece olanları uyarmak istedim ..anladığım kadar forumda yatırımcısı kalmamış …kimse güvenmiyor bu aileye

5.  Alıntı Originally Posted by ahmetrauf Yazıyı Oku
    halkalı-atakent- küçükçekmece-istanbu …30 dönüm bir arsa.. ben 3 yıl önceki değerleme raporlarında ada ,paseli ile görmüştüm..daha..sonraki değerleme raporlarında bu arsa buharlaştı ..bugün arı leasingin uhdesinde 5 milyar tl değeri olan saklıkent koru projesi olarak karşımıza çıktı …
    Herşeye rağmen bu söylediğinizin olma olasılığı çok düşük

Ben görmüştüm şimdi yok demek ne kadar kolay.

Bilançoların hiç biri silinmedi. Hepsi sistemde.
    Her arsanın ocak ayında eksper raporu yayınlanıyor.

Kusura bakmayın ama hangi arsa olduğunu işaret edebilseydiniz ben şahsen yatırımcı ilişkileri sorumlusunu arayıp sorardım.

6.  Alıntı Originally Posted by ahmetrauf Yazıyı Oku
    sinpaş gyo nun mal varlıklarınınu iyi takip edin.arsaların buharlaşıp ortadan kaybolma özellikleri var
    Biraz araştırma yapınca buldum

Halka açık bir şirketin düzenli yayınladığı porfoy tablosunda bir arsanin buharlaşma ihtimali yoktu.

https://www.google.com/amp/s/www.ins...tti-18461h.htm

7. il istanbul ilçe küçükçekmece mahalle atakent ada 801 parsel 33

8. şu anda üzerine yapılan proje 550 konut ve 1+1 ler 6 milyondan başlıyor 4+1 ler 20 milyon .. şu andaki bu projenin yatırım değeri münimum 7.5 milyar tl ..bu grup sahtekar ..küçük yatırımcının malını çalıyorlar…bunlar hırsızlar… haram zıkkım olsun..sanki arı leasing gayrimenkul şirketide ona satıyor. amaç halka açık olmayan patronun kendi şirketine mal aktarımı

Sayfa 778/782 İlkİlk ... 278678728768776777778779780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •