Sayfa 686/782 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736 ... SonSon
Arama sonucu : 6250 madde; 5,481 - 5,488 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by ibrhm14 Yazıyı Oku
    Az kaldi 2.02 olursa 10 yıl önce aldığım yere gelecek

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ohaaaaa demeden olmazdı. Bende en eski fchopen sanıyordum. Dikkat et başa sarmasın huyudur az çekmedik bende 4 yıldır tırmaladım ama artık öküzün kuşağı ile yola devam ediyorum)

2. Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 2 olsa ne olur. 7-8 olmalı ki dolar bazında insanlar ancak başa başa gelsin. Soydu insanları müslüman görünümlü münafık, leş yiyici

4.  Alıntı Originally Posted by ibrhm14 Yazıyı Oku

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Allah güldürsün ama maliyetin herhalde 10-TL felan olmuştur

5.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    2 olsa ne olur. 7-8 olmalı ki dolar bazında insanlar ancak başa başa gelsin. Soydu insanları müslüman görünümlü münafık, leş yiyici
    3-4 belki ama bu münafık asla ama asla 7-8 e getirmez bu hisseyi bilesin

6. 73 e sağlam satış girmişler. Bunu kırması lazım. Geçen de buradan inmişti aşağıya. Burayı kırarsa yukarısı boş. Çünlü tarihinde gelmedi buralara. Ama geçen endeksin 1001 lere falan inmesinde de enteresan bir şekilde sağlam durdu yani 1.50 aşağısına pek salmadı. Sanki buraları yeni trendin tabanı yaptı gibi. 1 73 üstü sanki yeni başlangıç gibi duruyor. Bekleyip göreceğiz. Münafık ne yapacak

Benden malı aldı rahatladı! Ben yine kıstırırım seni merak etme
    Ekin biçe biçe deste olur, borsacı çarpıla çarpıla usta olur
    Burada yer alan görüş ve öneriler kişisel fikirlerimi içeriyor olup yatırım tavsiyesine girmez. Bu uyarıyı dikkate almanızı rica ederim.

8.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    73 e sağlam satış girmişler. Bunu kırması lazım. Geçen de buradan inmişti aşağıya. Burayı kırarsa yukarısı boş. Çünlü tarihinde gelmedi buralara. Ama geçen endeksin 1001 lere falan inmesinde de enteresan bir şekilde sağlam durdu yani 1.50 aşağısına pek salmadı. Sanki buraları yeni trendin tabanı yaptı gibi. 1 73 üstü sanki yeni başlangıç gibi duruyor. Bekleyip göreceğiz. Münafık ne yapacak
    sen yapma bari fchopen 1milyon lot var diye sağlam satış mı oluyor ? tahtacısı 1 verir 2 daha yazar 73 ten sonrada çıkartacaksa kendi yazıp kendi cizecek arada bizim gibi 3-5 figuranda trene binip iner hepsi o

Sayfa 686/782 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •