Sayfa 777/782 İlkİlk ... 277677727767775776777778779 ... SonSon
Arama sonucu : 6255 madde; 6,209 - 6,216 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

sn. Ordinaryus

3.70 bandında bunu sattım

yoğun miktarda kızılbük taşıyorum

epey bir zarar var ama

bu yıl 7-8 milyar bir kar beklentim var kızılbük tarafında

2024 de de teslimatlar var

büyük bir ertelenmiş gelir var, hepsi hasılata yansıyacak ve faaliyetten de kar oluşacak

yüksek beklenti içindeyim ama nasip

ama sinpaş gyo konusundaki fikirlerim değişmedi bedava işlem görüyor.. ama elimde hisse yok, gyo tarafında tek kağıt kzbgy kaldı
     Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    Sn hayek, taşımaya devam ediyor musunuz bunu?
    Teşekkürler.

2. Bilançoya bu rakamdan girerse pd/dd 0.25 fk 0.50 oluyor.
    Dolaşımı 813 milyon lot olan pespayenin günlük hacmi 20 milyonu geçmiyor. Sizi ayakta alkışlamak gerekir sefil şrfsizler

3. Sinpaş içinde iyi bir haber sayılır.
    %65 ortaklığımiz olan Kızılbük büyük proje almış.

Bu gidişle sadece Borsa İstanbul değil dünya borsa tarihinin F/K rekoru kırılacak

;)

Gelen haber:

İştirakimiz Güney Marmara Gayrimenkul Yatırımları A.Ş.'nin %100 bağlı ortaklığı olan Kızılbük Kuşgölü Gayrimenkul Yatırımları A.Ş.' nin Balıkesi İli, Susurluk İlçesi, Okçugöl Mahallesi, Muradiye Yolu mevkiinde yer alan toplam 343.151,54 m2 arsalar için arsa sahibi ile "Düzenlenme Şeklinde Taşınmaz Satış Vaadi ve Arsa Payı Karşılığı İnşaat Yapımı ve Hasılat Paylaşımı Sözleşmesi" imzalanmıştır.

Sözleşmeye göre arsa üzerinde Kızılbük Kuşgölü Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. tarafından bir devretatil projesi geliştirilecektir.

Arsa payı karşılığında inşa edilecek yapıların devretatil olarak satışından elde edilecek hasılatın %12'si arsa sahibine verilecek olup kalan %88' i Kızılbük Kuşgölü Gayrimenkul Yatırımları A.Ş' ye ait olacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Sinpaş içinde iyi bir haber sayılır.
    %65 ortaklığımiz olan Kızılbük büyük proje almış.

Bu gidişle sadece Borsa İstanbul değil dünya borsa tarihinin F/K rekoru kırılacak

;)

Gelen haber:

İştirakimiz Güney Marmara Gayrimenkul Yatırımları A.Ş.'nin %100 bağlı ortaklığı olan Kızılbük Kuşgölü Gayrimenkul Yatırımları A.Ş.' nin Balıkesi İli, Susurluk İlçesi, Okçugöl Mahallesi, Muradiye Yolu mevkiinde yer alan toplam 343.151,54 m2 arsalar için arsa sahibi ile "Düzenlenme Şeklinde Taşınmaz Satış Vaadi ve Arsa Payı Karşılığı İnşaat Yapımı ve Hasılat Paylaşımı Sözleşmesi" imzalanmıştır.

Sözleşmeye göre arsa üzerinde Kızılbük Kuşgölü Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. tarafından bir devretatil projesi geliştirilecektir.

Arsa payı karşılığında inşa edilecek yapıların devretatil olarak satışından elde edilecek hasılatın %12'si arsa sahibine verilecek olup kalan %88' i Kızılbük Kuşgölü Gayrimenkul Yatırımları A.Ş' ye ait olacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
    Susurlık'ta devre tatil mi olur, anlamadım bu işi, orada sadece tost yenir diye biliyoruz

5.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    artık yatayda da değil.. ............ arkasından konuşursam dedikodu olur..

kazancınız bol ve daim olsun..
    Sn. esozcan teknik görünüm nasıl şu an, kritik yer neresi grafik paylaşmanız mümkün mü?
    Teşekkürler.

6. muhtemelen termal devremulk yapacaklar o bolge de yeraltı suları var dıye bılıyorum.. o bolgeye parsel sorgudan baktım...yer fena degıl yanlız oran cok uygun % 88 e %12 muthıs bır oran kzbgyo acısından

https://kaplica.net.tr/susurluk-kapl...i-termal-suyu/
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

7. manyas yolu yazan YOL kastedılen muradıye yolu....o yol uzerınde

''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

8. halkalı atakent bölgesinde bahçeşehir koleji yanı 30 dönüm arazi üzerine 550 konutluk saklı koru adnda bir proje başlatılmış ..bu gün satış ofisine gitim ..6 milyon -20 milyon tl arası satılıyor ..bu arsa 3 yıl çncesüne kadar ada,ğarseli ile bellidir. sinpaş gyo uhdesğnde idi ..ne ara indragandi yapmışlar ise arazi sinpaş holdinge ait olan arı leasing ge geçmiş .. satış ofisi ve satış elemanları sinpaş gyo ,mal sahibi arı keasing…pes doğrusu …satışını külfetini sinpaş gyo ya yüklemişler nimeti ise arı leasing yiyor ..siz hiç kap bilgisi gördünüzmü? bu 30 dönümlük çok değerli bir bölge olan istanbul/halkalı/ atakent arazisi arı leasinge satıldığına dair ..ben görmedim. kanaatim usulsüz yollar ile halka açık olmayan şirkete gyo nun arsası verildi bir şekilde ..spk ve cimere yazmak şazım.. projenin bitmiş hali şu anki sinpaş gyo nun piyasa değerinin 1.5 katı …

Sayfa 777/782 İlkİlk ... 277677727767775776777778779 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •