Sayfa 689/782 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739 ... SonSon
Arama sonucu : 6250 madde; 5,505 - 5,512 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. Okutmaya başladığı en e bizde okuturuz. Benim maliyetim ondan düşüktür..

2. Vakıf payı kaç oldu arkadaşlar görebilen var mı?

3. Bugünleride görecektik. Satış takas sıfır. Vay beee

4.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Bugünleride görecektik. Satış takas sıfır. Vay beee
    Behlül mızmız kaçtı Yolun açık olsun kardeşim. inşallah iyi kazanırsın. Satış takas sıfır derken anlamadım ?

5. Mızmız arkadaşlar kısmına ekle beni. Başka kağıtta yazarız. Satışta ne varsa satılmış demek istedim

6.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Mızmız arkadaşlar kısmına ekle beni. Başka kağıtta yazarız. Satışta ne varsa satılmış demek istedim
    Arkadaşlar kısmın da mızmız yazmıyor dermişim ) zaten eklisin sen bende ne tuhaftır ki; artık burda vakıfta en son ne var demene cevap verecek arkadaş bile kalmamış hissede ) maalesef ben göremiyorum koptum 6 Aydır piyasadan Uzaktan izlemece benimki elimde sadece btcim ve bucim kaldı

7. Gundwane de bu işin uzmanıdır. Dediği yine tuttu. Bu adam seneler itibariylr sağlam zarar etti hisseden. Bunu sağlam fiyatlardan okutacak. Zaten borsanın şu son 4-5 aydaki satışlarında çok sağlam durdu. Eskiden olsa 1 20 lere falan direkt salardı it oğlu. Halbuki çok sağlam durdu. 1 55 altına pek salmadı salsa bile hızlı topladı. Bundan dolayı bi gariplik var bu eşşekte diyordum. Hadi bakalım, inşallah zararda olan insanlar kurtulur biraz. Dolar bazında çol zarardayız.

8. Hacim yine çok yüksek. Bu eşşek hacimle yükselir hacimsiz yükselmez. bilen bilir

Sayfa 689/782 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •