Sayfa 485/782 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon
Arama sonucu : 6255 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. Bu kadarda ölü s....ci olunmazki.0.43 oldu kağıt.fetöden el konulan royal bile 0.73 lerde.kafayımı yediniz derler.yani doların deli gibi çıkması ne kadar anlamsız ve ahmakçaysa bununda bu hale gelmesi bu kadar anlamsız ve ahmakça.yani küfürden başka söylenecek bişey yok.YTD...

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by asmturk Yazıyı Oku
    bu adamlar temettü verecekti.zarar eden firma temettü verir mi....bi bilen var mııı
    Verir verir...

3. Araştırdım temettü dağıtacağı tarih belli değil daha. Hisse başı 0.045. Güzel bir oran. Bunu dışarı vermek istemeyecekleri için hergün lanetle izlediğim bir kademe aşağıdan kapatıyorlar. Birbirlerine kağıt paslayıp fiyatı düşürüyorlar. Bu şekilde dökülen birkaç ky yide avlıyorlar. Bu şekilde 0.30 lara kadarda indirirler. Taki hisseleri ellerine geçirene kadar. Bir diğer görüşümde temettü için kasadan çıkacak parayı manüpalosyonla tekrar cepe atmak. hisseyi olabildiğinde aşağı çekip mal toplayacaklar ve sonra fiyatı yukarı çekip nakite dönerek temettü ödemesini geri alacaklar.başka türlü ali cengiz oyunu yapmadan kurtaramazlar.YTD...

4.  Alıntı Originally Posted by cahiladam Yazıyı Oku
    Araştırdım temettü dağıtacağı tarih belli değil daha. Hisse başı 0.045. Güzel bir oran. Bunu dışarı vermek istemeyecekleri için hergün lanetle izlediğim bir kademe aşağıdan kapatıyorlar. Birbirlerine kağıt paslayıp fiyatı düşürüyorlar. Bu şekilde dökülen birkaç ky yide avlıyorlar. Bu şekilde 0.30 lara kadarda indirirler. Taki hisseleri ellerine geçirene kadar. Bir diğer görüşümde temettü için kasadan çıkacak parayı manüpalosyonla tekrar cepe atmak. hisseyi olabildiğinde aşağı çekip mal toplayacaklar ve sonra fiyatı yukarı çekip nakite dönerek temettü ödemesini geri alacaklar.başka türlü ali cengiz oyunu yapmadan kurtaramazlar.YTD...

Bence senin rakamlar ile aran iyi değil adamların 1milyar 150 milyon dolar borcu var neden bahsediyorsun sen. Yarın kap a bir aciklama yaşanan olumsuzluklardan dolayı kar payı dağıtmıyoruz dese kim nediyebilecek? Şirket zor durumda diyoruz paraya pepe diyor diyorum siz temettü dağıtırmı derdine düşmüşünüz

5. Hocam tespitlerin güzel, manipülasyon olayına tamamen katılıyorum ama buradaki hissedarların çoğu en az 4 senelik yani ky den mal toplamak amacıyla yapılan bir hareket değil.. bunların ki tamamen ş......

Lenovo Z2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. tahta kapanmasın da 20 kuruşa bile düşsse sorun yok....dediğim gibi goldaşta battığım için yoğurdu üfleye üfleye bi hal oldum...
    peki bu büyük dolar borcu için sizce ne yapar bu adamlar...

7. Dikkat edersen rakamsal ve teknik olarak fazla bişey yazmadım.yazıyı nasıl okuduğunuda henüz anlamış değilim.ama rakamsal olarak basit bir anlatımla şunu söyleyebilirimki 1.150 milyar inşaat sektörü için heleki büyük şehir projeleri için çok küçük bir rakam. Çok basit kampanyalarla insanları hele bu kurlarda dolar bozdurup proje almaya yönlendirirsin para kısmı çözülür.ama senin asıl anlayamadığın yatırımcı psikolojisi.önceki yazımı tekrar ve dikkatli okursan ödenecek temettü ve bunun firmaya geri kazanımı konusunda firmanın ne psikolojide olduğunu anlayabilirsin.aslında ky de eksik olan parasal zeka değil.piyasa psikolojisi davranışları.tytz yani tam yeri tam zamanı önermesini kullanmak belki doğru davranış.sanada psikoloji okumanı tavsiye ederim.YTD...

8. Ky çok fazla kağıt olduğunu düşünmüyorum çünkü hem hisse geri alımı yaptılar hem de yapı ile birleştiklerinden oradan da hisse aldılar dolaysıyla kağıtları hemen hemen topladılar bu bilançolarında pek gerçekçi olduğunu sanmıyorum kağıdı baskılayarak ne var ne yok hepsini toplamaya çalışıyorlar kısaca kasadan dışarı temettü ödemek istemiyorlar.

Sayfa 485/782 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •