Sayfa 675/782 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon
Arama sonucu : 6255 madde; 5,393 - 5,400 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. :) :) Haber yakın olmalı

Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    ))))))))))))))
    Ceza meza bilmem. Bildiğim Servet'in ifraz işinin bugün yarın sonuçlanacak olması. Beklenti ifrazın (ayrılma talebinin) onaylanması yönünde. İşte o zaman asıl hareket başlayacak inancını taşıyorum...

Al, sat ya da tut tavsiyesi değildir. Benim özenl görüşlerimdir ve yalnızca beni bağlar...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
     Alıntı Originally Posted by mondschein Yazıyı Oku
    Ceza meza bilmem. Bildiğim Servet'in ifraz işinin bugün yarın sonuçlanacak olması. Beklenti ifrazın (ayrılma talebinin) onaylanması yönünde. İşte o zaman asıl hareket başlayacak inancını taşıyorum...

Al, sat ya da tut tavsiyesi değildir. Benim özenl görüşlerimdir ve yalnızca beni bağlar...
    biraz daha açsan makbule geçer
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

3. Mızmız 60 gaplarını baya doldurdu. Deli hacim oldu buralarda. Motor soğumuş mudur sence?

4. OSWE Satıldı

Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    biraz daha açsan makbule geçer
    😊😊 Kıymetli ortağım merhabalar

SRVGYO'nun Almanya'nın Frankfurt şehrindeki dolaylı iştiraki OSWE Alış veriş merkezinin büyük bir kısmı satıldı. Bu firmanın hâkim ortakları Çelik Ailesi. Üç temel koşuldan ikisi gerçekleşti (Almanya rekabet kurumu izin verdi, Frankfurt Belediyesi satın alma hakkını kullanmayacağını bildirdi. Şimdi sıra söz konusu belediyenin ifrazı (ayrılmayı) onaylanmasına geldi. Bu kararın olumlu olması ve Temmuz ayı içerisinde gerçekleşmesi bekleniyor. (https://www.google.com/amp/s/emlakga...dev-satis/amp/).

Şayet ayrılma onaylanır iki ise hâlen noter hesabındaki 98 Milyon Avro Servet'in hesabına geçecek. Ocak 2021'de de yaklaşık 78 Milyon Avro daha ödenecek. Böylece Servet GYO'nun hesabına 1 Milyar 300 milyon TL girmiş olacak. Sonuç olarak 52 Milyon sermayeli bir şirketin kasası dövizle dolacak. Hâkim ortak Çelik Ailesi olduğu için SNGYO'nun da yükselmesi bekleniyor. Durum bu...

Bilginize sunuyor, mutlu bir Pazar günü dileklerimi gönderiyorum...

Saygı, sevgi ve selamlarımla...

Not: kesinlikle al, sat veya tut önerisi değildir. Benim öznel görüşlerimdir, bu nedenle yalnızca beni bağlar...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Teşekkürler...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

6.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Mızmız 60 gaplarını baya doldurdu. Deli hacim oldu buralarda. Motor soğumuş mudur sence?
    Fchopen kardeşim maşallah diyelim uçak pistine betondan daha çok roket pistine beton atarcasına dolduruyor. Umutluyum umarım yumruk yemeyiz

7. Hakikaten öyle başka hisse olsa dayanamaz patlardı da bu adi herifi sende çok iyi tanıyorsun. Pegyo yu sayma en ucuz gyo. En yakıno 2 60 larda. Bu utanmaz hala gap dolduruyor

8. Seni aldığım güne lanet olsun. Allah senide kahru perişan etsin be adam. Bu kadar insanın hakkıyla ahirete göçmek... üstelik bu adam mütedeyyin. Aklım almıyor arkadaş. Bu para nasıl bir illet...

Sayfa 675/782 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •