Sayfa 464/782 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564 ... SonSon
Arama sonucu : 6255 madde; 3,705 - 3,712 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. şirketin piyasa değeri 0.68x875=595 milyonTL, 10 proje,32 şantiye.aktif,2019 sonuna kadar en az 4000 konut teslimi. metrolife projesinde sadece 14 bin metrekare ticari alan var ve satmıyorlar. bomonti 2019 ilk çeyrek,ege vadi 2018 son çeyrek,ege palas 2018 son çeyrek.teslimler başlıyor yani hareketli günlerde. basketbol eurolige sponsor olmalarının bu döneme denk geliyor olmasıda manidar.ben baskının sonuna geldiğini düşünerek alımları artırdım.vesselam

2.  Alıntı Originally Posted by ahmetrauf Yazıyı Oku
    şirketin piyasa değeri 0.68x875=595 milyonTL, 10 proje,32 şantiye.aktif,2019 sonuna kadar en az 4000 konut teslimi. metrolife projesinde sadece 14 bin metrekare ticari alan var ve satmıyorlar. bomonti 2019 ilk çeyrek,ege vadi 2018 son çeyrek,ege palas 2018 son çeyrek.teslimler başlıyor yani hareketli günlerde. basketbol eurolige sponsor olmalarının bu döneme denk geliyor olmasıda manidar.ben baskının sonuna geldiğini düşünerek alımları artırdım.vesselam
    2 gün önce yazdım hafta sonu kimse yazmamış.250 milyon adet hisse var gibi gözüküyor piyasada ancak küçük yatırımcı çok yok galiba yazan çizen olmadığına göre. veya okadar hisse yok piyasada veya var ama patronda. gitmedik bir sen kaldın. ketum patron kağıtlarının hepsi gitti. menderes bile,hadi sıra sende. bu hafta şöyle 1 tl ye at kendini.vesselam

3.  Alıntı Originally Posted by ahmetrauf Yazıyı Oku
    2 gün önce yazdım hafta sonu kimse yazmamış.250 milyon adet hisse var gibi gözüküyor piyasada ancak küçük yatırımcı çok yok galiba yazan çizen olmadığına göre. veya okadar hisse yok piyasada veya var ama patronda. gitmedik bir sen kaldın. ketum patron kağıtlarının hepsi gitti. menderes bile,hadi sıra sende. bu hafta şöyle 1 tl ye at kendini.vesselam
    Umarim hersey dedigin gibi olur ve hisse bir an once sahip oldugu degere ulasir. Hissede yillardir ettigim zararlari dusundugumde, bu hisse ile ilgili iyimser olmakta zorlaniyorum. Yatirimcilarini perisan eden boyle bir kagit ben hayatimda gormedim. Tek sucumuz dolara degil, kendi ulkemize yatirim yapmak. Yatirimci, bir ulkenin en degerli varligidir ve devlet tarafindan kayitsiz sartsiz korunmalidir. Bir ulkede yatirimci biterse, o ulke biter. Malesef yillardir bu ulkede sesimizi kimselere duyuramadik, duyuramiyoruz. Derdimizi anlayan ve geregini ve gorevini yapan birilerilerinin de kalmamis oldugunu uzulerek goruyoruz.

O dedidigin 250 M lot, bizler gibi gibi saf saf bekleyen yatiririmcinin lotlari olmayabilir. Adam el altindan bir takim sahislar uzerinden mal topluyorsa biz bunlari asla bilemeyiz.

4. bu sahtekar şirket böyle zamanda malını geri almayacaksa ne zaman alacak acaba?

5. 18.04.2018 tarihinde SİNPAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. payları ile ilgili olarak 0,70 TL fiyatla 100.000 adet alış
    işlemi Ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Geri Alım programı çerçevesinde
    gerçekleştirilen işlemlerin SİNPAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. sermayesindeki payı toplam payı 18.04.2018 tarihi
    itibariyle %0,50 olmuştur.
    Ayrılma hakkı kullanımı sürecinde yapılan işlemler ile birlikte SİNPAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. sermayesindeki pay oranı 18.04.2018 tarihi itibariyle % 11,71 olmuştur

6. .................................................. ....

7. Bu günde,
    SİNPAŞ'I BU HALE DÜŞÜRENLER
    HER KİM VEYA KİMLERSE,
    KİMLER BUNA SEBEBİYET VERİYOR VE UCUNDAN KIYISINDAN ALET OLUYORSA,
    ALLAHIN HİKMETİ VE ADALETİ ÜZERİNİZE OLSUN,
    KOŞKUSUZ Kİ HESAP SORANLARIN EN ADALETLİSİ ODUR.
    ALLAHIN ADALETİNDEN KORKUN...
    SİZ HER KİM VEYA KİMLERSENİZ

8. Gönül isterki eknomi yazalım, teknik yazalım, bilancolardan bahsedelim, yeni yatırımları irdeleyelim, gelecek projeksiyonları yapalım.
    siz zannedermisinizki bunları yapamadığımızda yukarıdaki satırları yazıyoruz.
    bu şirkette tüm ekonomik kavramlar, olgular, teknikler, boşş,
    Nasıl açıklarsınız bu kadar proje, bu kadar konut,
    hisse 0,69 kuruş
    açlıktan ölsen simit alamazsın
    Geri zekalımıyız,??
    bilanço okyup analiz yapamıyormuyuz,??
    inşaat maliyetleri hakkında bilgimiz yokmu,??
    diğer gyo maiyetleri ile karşılaştıramıyormuyuz??
    tüm verilerin gösterdiği bunlar....
    çökmüşler şirketin üzerine, her kim veya kimlerse şirkete inanan, güvenen ve yatırım yapan kişilerin kanını emiyorlar,
    doyamadılar,
    kul hakkı bilmezler,
    borsayı kumarhaneye çevirdiler,
    buna göz yumdular,
    buna ortak oldular,
    sonra SKP haaa güleyim,
    allahın tüm adaleti üzerinize olsun
    her kim veya kimlerseniz,,
    o adalet tecelli ettiğinde aklınıza bu satırlar gelecek, gelecek te çoook geç olacak.
    Son düzenleme : teosensoy; 19-04-2018 saat: 18:06.

Sayfa 464/782 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •