Sayfa 63/899 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 497 - 504 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
    Pay alım satım bildirimi: 15.10.2019

Yapılan açıklama güncelleme mi? Hayır

Yapılan açıklama düzeltme mi? Hayır

Yapılan açıklama ertelemiş bir açıklama mı? Hayır

Bildirimin içeriği ; Alım işlemine konu payların nominal tutarı ile 14.10.2019 deki pay akçe işlemleriyle birlikte BARBANIN Şişe cam san. Sermayesindeki sahip olduğu pay %0,00338 sınırına ulaşmıştır.

Yapılan işlem giren şemsiyemidir? Evet

Bu şemsiye bir daha açılırmı? Hayır

Girenlerle çıkanlar eşitmidir? Hayır

Eee ne zaman çıkar? soktuk bir kere bakacaz artık.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Hayirlisi olsun sizlere. Yavrularindan sonra kendisinde de alir diye yazdik ama siz Sise'ye sitem ederken.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
    Halkbank a yeni iddianame hazırlanmış amerikanyada.
    Bu arada bizde de garan, ak, halk, yapıkredi gibi bankalara açığa satış yasağı gelmiş.

Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    Halkbank a yeni iddianame hazırlanmış amerikanyada.
    Bu arada bizde de garan, ak, halk, yapıkredi gibi bankalara açığa satış yasağı gelmiş.

-7,22% ile açıldı HALK.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    bilmiyorum ki nedir bu çilemiz...
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Piyasalarda islem yapanlarin cogunun mali parasi olmayan gomlekciler oldugunu da ogrenmis olduk Halk Bankasindaki islemlerle bugun. 200-300 bin lot en iyi alici/satici. Simdiye oralar 2 milyon lot olmustu. Tam bir kumarhane.

Herifler baska hisselerde satmaya basladilar para cikarip islem yapabilmek icin bankalarda.Garanti, Meri, Credit, Yapi Kredi, Ak, vs tamamen kesildi bankalardan. Cunku aciga, yani olmayan para ve olmayan hisse ile islem yapiyorlardi hep.

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Herifler baska hisselerde satmaya basladilar para cikarip islem yapabilmek icin bankalarda.Garanti, Meri, Credit, Yapi Kredi, Ak, vs tamamen kesildi bankalardan. Cunku aciga, yani olmayan para ve olmayan hisse ile islem yapiyorlardi hep.
    garantinin kademelerini hiç böyle gördüğümü hatırlamıyorum... açığa satış yasağı değil mi sebebi... buda bize bir tecrübe olsun

Sayfa 63/899 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •