Special Days Image
Sayfa 288/899 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388788 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by ekoloji Yazıyı Oku
    30 yılı geçti, borsaya girer çıkarım. Hiç bu kadar tırsmadım. Bana göre olumsuz o kadar çok şey varki. Başta ABD borsası sürekli artıyor, düşmeye başladığında hiç bir borsa duramaz. Sürekli para basılıyor bittiği gün borsada bitecek. Siyasi gerginlikler... vs. Para cepte dursun. O kadar bekledik soda yı, endekse bak sodaya bak. Adamlar sata sata bitiremedi. Az da olsa ekmek parası çıkmışken yeter dedim. Yeni alım için takipteyim....
    yazdıklarında çok haklısın...
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

2. tabi rallide başı çekince dinlenmeye geçti, normal, dinlenmek onun da hakkı.

3.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    bu konuda hassasım diye kaç kere diyeceğim. dikkat edin lütfen
    NSHYDN'in gencligi :
    https://i.resimyukle.xyz/QUyVWL.jpg

BARBA'nin gencligi :
    https://i.resimyukle.xyz/dcc93S.jpeg

Arkadaslar forumdaki 1.287 topik icinde imla kurallarina en cok dikkat edilen, en dogru matematik hesaplamalari yapilabilen sayfa Soda sayfasidir.

Burda herkes her şeyi bilir. Her şey ayri yazilir.

Soda'daki "da" bitisik yazilir. Ayrilik da aşka dahildir. Araba markası Honda ayri yazilir: Hon da

Akabinde ve detayında affınıza mahcuben bir hususu daha belirtmek isterim ki bu Soda sizleri bir süre daha bekletecek gibi.

8'i aşma 7'den şaşma.demisler. Şu sözümü hiç unutmayın, yiyen dikilir yemeyen yıkılır.

4. İkidir ayni şey yaziliyor kime hakaret ettim şuraya bir yapistirin da hemen tüm ictenligimle özür dileyim kendisinden..Katlanamadigim şey her ay soda alan biri vardi noldu satti galiba , temettuyle de soda alan birileri vardi noldu onlara gibi malimizin ortagiymislarcasina yapilan yorumlar..Normal bir uslupla yazilsa ona da eyvallah..48 yildir biriktirenler vardi nasil bi cumle? Siz yorumlar misiniz? Okuyunca sizin de siniriniz bozulmuyor mu?

5. Hakaret ettiğim postu buraya yapistirmazsaniz da ben sizden bir “pardon yanlis anlamisim” bekliyorum..

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Maalesef 'nörolojik' olarak farklı frekanslarda olunduğu için 'eşleşme' gerçekleştirilemiyor. Soda karanlıkta 92 ile eşleşti dün. Hâlâ 92...
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

7.  Alıntı Originally Posted by borsaforum Yazıyı Oku
    İkidir ayni şey yaziliyor kime hakaret ettim şuraya bir yapistirin da hemen tüm ictenligimle özür dileyim kendisinden..Katlanamadigim şey her ay soda alan biri vardi noldu satti galiba , temettuyle de soda alan birileri vardi noldu onlara gibi malimizin ortagiymislarcasina yapilan yorumlar..Normal bir uslupla yazilsa ona da eyvallah..48 yildir biriktirenler vardi nasil bi cumle? Siz yorumlar misiniz? Okuyunca sizin de siniriniz bozulmuyor mu?
    Ne oldu ortada yoklar ne zamandır, sattılar galiba yazıp sonuna minik ve sevimli bir gülücük koydum ya.

Bunda alinacak ne var?

Ben olsam " Satmadım Oralet, aksine daha da aldım, maliyet sıfır üssü on üzeri eksi yirmi beşe indi. Benimle mi bot bağladın, askerligin cok bekle bakalim sen de bi 36 yıl. " yazardim.

Yazimi ustune alinip bir de üstüne yazimdan alinman ilginc. Hakaret yok orda. Hakaret edersem anlarsin zaten de etmem. Niye edeyim de bu guzel ne nezih ortami bozayim?

Sodacilar delidir doludur ama kufurbaz degildir. Gercek Sodacilar erkek tavlasi oynar. Al satcilar dama oynar.

Dübeş attım yek geldi,
    Soda aldım düşüşe denk geldi,
    Kömür tava geldi demir bitti,
    Ömür başa geldi akıl bitti.

Bayburtlu Ferruh

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by borsaforum Yazıyı Oku
    İkidir ayni şey yaziliyor kime hakaret ettim şuraya bir yapistirin da hemen tüm ictenligimle özür dileyim kendisinden..Katlanamadigim şey her ay soda alan biri vardi noldu satti galiba , temettuyle de soda alan birileri vardi noldu onlara gibi malimizin ortagiymislarcasina yapilan yorumlar..Normal bir uslupla yazilsa ona da eyvallah..48 yildir biriktirenler vardi nasil bi cumle? Siz yorumlar misiniz? Okuyunca sizin de siniriniz bozulmuyor mu?
    E iyide mübarek burada ara ara gelip 17 yıldır alan ile, heryerden alınır diyen ile, soda asla kat-a satılmaz diyen ile, vampirlere kaptırmayın diyen ile, 10 katı 10 olacak diyen ile, 2 saatte 60 lira olacak diyen gazcilar ile encok kavga edenlerden biri bendim diğeri de 666 idi, haliyle biz encok yazan ve encok kavgacı tipler gibi olduk sende çıkıp herşeyi bilen ekonomi profesörleri gibi billur geçmeye başlayınca haliyle hakaret sahip üzerimize alıyoruz konu bundan ibaret.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Sayfa 288/899 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •