Sayfa 765/899 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815865 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 6,113 - 6,120 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1.  Alıntı Originally Posted by aldirma_reis Yazıyı Oku
    Neden temettüyü hisse fiyatından çıkarıyorsunuz?

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
    Belki bundan sonra temettüyü hisse fiyatından çıkarmadan devam ederler. Aldırma be reis bu sefer de böyle olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by Sctloglu Yazıyı Oku
    Şöyle düşün 100 lira paran var 50 lirasını başkasına verdin paran 100 lira olarak kalmaz temettü de aynı şey sirket parasını ortaklarina dağıtıyor piyasa degeri azalıyor o yüzden fiyat düşüyor.

Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Açıklama için teşekkürler. 250 bin yeni yatırımcıdan ha olmuşum ha olmamışım benim için fark etmez. Risk almazsan kazanamazsın.

3. temetüt ne zaman yatar ve şimdi satarsam hak kaybına uğrar mıyım burdan başka bir hisseye geçiş yapmayı düşünüyorum

4.  Alıntı Originally Posted by fb1907 Yazıyı Oku
    temetüt ne zaman yatar ve şimdi satarsam hak kaybına uğrar mıyım burdan başka bir hisseye geçiş yapmayı düşünüyorum
    Aracı kurumunu ara sor ne zaman yatar. Ben sordum, bana salı gün denildi

5.  Alıntı Originally Posted by fb1907 Yazıyı Oku
    temetüt ne zaman yatar ve şimdi satarsam hak kaybına uğrar mıyım burdan başka bir hisseye geçiş yapmayı düşünüyorum
    Salı günü yatar hesaba. Temettü acısından bir kayba uğramazsınız.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Temettücüler yine mutlu. Halbuki hisseyi dün satmış olsalardı ve bugün açılış fiyatından almış olsalardı. % 15 stopaj ödemezlerdi. Amma velakin satış ve alış komisyonlarını ilave etmek lazım.

7.  Alıntı Originally Posted by pamuk Yazıyı Oku
    Temettücüler yine mutlu. Halbuki hisseyi dün satmış olsalardı ve bugün açılış fiyatından almış olsalardı. % 15 stopaj ödemezlerdi. Satış ve alış komisyonlarını ilave etmek lazım ancak.
    Ayrılma hakkını kaybetmeyecek olsam yapardim

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. benim maliyetim 6,35 temettüt sonrası 6,15 düşüyor ben burdan satıp bankaya gireceğim ama bugün 5,73 ten satarsam temettütün yatmama riski var mı

Sayfa 765/899 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815865 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •