Sayfa 103/899 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 817 - 824 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
     Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    Yok bahsederdin, hepi topu yanıldık der geçerdin. Ben yanılınca yanıldım diyorum bişeyim eksilmiyor, şişe de yanıldığım yazdığım 50 yazı vardır çoğu da argodur hattâ.
    Zira sen de yanildim demeyi biliyorsun, iki satır yukarıda yazın duruyor "şişe topluyor sodayı yön yukarı dedik ama aşağı gidiyor"
    Parası olan hikayesini çiziyor mevzusu su götürmez gerçeklik. Çok eskiden tekfen sayfasında bunu çok yazardım "sermayedar için yön ne zaman sorun olmuş ki, iş tekniğe temele baksin"

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben girdim..korkmayın artık %1500 gider... (Şaka şaka, ben girdiysem siz tümden kesin ümidinizi...Bunun için g,rdim zaten.. )
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
    Sodaya her girişimde bir vukuata denk geldim ..hemen sattım..bakalım bunda ne çıkacak ....

3.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    sodaya her girişimde bir vukuata denk geldim ..hemen sattım..bakalım bunda ne çıkacak ....
    hakkında hayırlısı olsun kardeş. Bu hisse gerçekten çok ******** bir hisse.5,20 tl altında bende çıkacağımk bu ********den.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
     Alıntı Originally Posted by bozoklu5 Yazıyı Oku
    hakkında hayırlısı olsun kardeş. Bu hisse gerçekten çok ******** bir hisse.5,20 tl altında bende çıkacağımk bu ********den.
    Saol kardeş..kısmet...bakalım gorecez..

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by bozoklu5 Yazıyı Oku
    5.20 rakamı temeldemi yoksa teknikte mi tespit ettiğiniz rakam.Siyasi ya da global bir ekonomik kriz haricinde bu rakama hangi sürede ulaşır bilgilendirirseniz sevinirim. Bu sayede sodada ikinci kez turnayı gözünden vurma şansı yakarım belki. Tşk.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Ben girdim..korkmayın artık %1500 gider... (Şaka şaka, ben girdiysem siz tümden kesin ümidinizi...Bunun için g,rdim zaten.. )
    Ümit gönlümüzün ekmeği, umar ha umar.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

7.  Alıntı Originally Posted by badel Yazıyı Oku
    5.20 rakamı temeldemi yoksa teknikte mi tespit ettiğiniz rakam.Siyasi ya da global bir ekonomik kriz haricinde bu rakama hangi sürede ulaşır bilgilendirirseniz sevinirim. Bu sayede sodada ikinci kez turnayı gözünden vurma şansı yakarım belki. Tşk.
    aldığım fiyata çok yakın bu nedenle yazdım.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    sürünmenin 6.ayına girdik.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Sayfa 103/899 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •