Sayfa 107/899 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207607 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 849 - 856 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1. soda şirket yönetimi hissenin çöküşünü önlemek için çiddi birtakım kararlar vermek zorunda görünüyor.temettü oranını yükseltmek veya bedelsiz açıklamak gibi önlemler olabilir.belli fiyat aralığında geri alım gibi çöküşü önleyici kararlar olmaz ise desteği bulunmayan bu hissenin her gün çöküşüne mani olmak imkansız

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    yönetimin pek de şeyinde değil 2-3 seanstır. vardır bir bildikleri ama gidişat pek iyi değil. acil yaşam destek ünitesine bağlanması lazım. yoksa bu yabancı varı yoğu satana kadar bekleriz . hepsi çıkınca da artık 2 lira mı olur hisse 1.5 mu ....
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

3.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    yönetimin pek de şeyinde değil 2-3 seanstır. vardır bir bildikleri ama gidişat pek iyi değil. acil yaşam destek ünitesine bağlanması lazım. yoksa bu yabancı varı yoğu satana kadar bekleriz . hepsi çıkınca da artık 2 lira mı olur hisse 1.5 mu ....
    şirket yönetimi sorumlu davranmıyor bu kesin birşey.halk bankasından daha kötü durumlara düşebileceği izlenimi var.ciddi nakiti olan şirket mevcut nakiti geri alım kararıyla değerlendirir ise şerefli bir adım atmış olur.

Amma abarttiniz ya. Yabanci satisi yok bu hissede. Satanlar Londra Cetesi denilen yerli herifler. Tahtayi goturenler de onlardi. Basip ciktilar.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    pek de abartmıyoruz be 666. sabah yazdım ya. kim satarsa satsın. sürünmenin 6.ayına girdik. az bir süre değil.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by bozoklu5 Yazıyı Oku
    şirket yönetimi sorumlu davranmıyor bu kesin birşey.halk bankasından daha kötü durumlara düşebileceği izlenimi var.ciddi nakiti olan şirket mevcut nakiti geri alım kararıyla değerlendirir ise şerefli bir adım atmış olur.
    Halk bankası ile ne benzerliği var ki kaderi daha kötü olsun. yönetimi kötülesek de en azından ayakkabı kutularında dolar istiflemiyor adamlar. geri alım konusuna gelince bence geri alımlar agresif bir şekilde tekrar başlayacak ama son bir kaç gündür neden müsaade ediyorlar anlamadım. göreceğiz.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    bi anacama bak bi sodaya. aynı babanın evladı iki kağıt.

Geri alım devam ediyor mu

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 107/899 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •