Sayfa 125/899 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by TYPHOON20 Yazıyı Oku
    iyi de ben demiyorum ki muazzam bir yükseliş olacak uzun vadeli trende başlayacak... .
    bu kağıt deli gibi düştü. %50 ye yakın eridi. ve gün gelecek bir o kadar yükselecek. belki daha fazlası. dileyelim ki o gün yaklaşmıştır. ben şahsen 6 liranın üzerine atmadığı sürecek umutlanmam.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

2.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    bu kağıt deli gibi düştü. %50 ye yakın eridi. ve gün gelecek bir o kadar yükselecek. belki daha fazlası. dileyelim ki o gün yaklaşmıştır. ben şahsen 6 liranın üzerine atmadığı sürecek umutlanmam.
    aynen işte buna bende harfiyen katılıyorum...

iyi de ben demiyorum ki muazzam bir yükseliş olacak uzun vadeli trende başlayacak... Bu kırılım aşağı da olabilir di... Ben yukarı ya da aşağı diye bir ifade de kullanmadım... Bunlara dikkat etmiyorsunuz yorum yaparken... Ben yarın atraksiyon olabilir dedim ve oldu... Ben bildim de demek istemiyorum... Bu demek değildir ki her çarşamba atraksiyon olacak... Bunu grafikteki bir oluşuma bakarak öngörüde bulundum bu kadar basit... Bunlar bize tecrübe olabilir ileride katkı sağlıyabilir ben bunu söylemeye çalışıyorum yoksa büyük resim kötü bunu bilmeyen var mı burda...
    Hemen hemen butun kagitlar her gun %1-2'lik bantta gidiyor be TYPHOON. Senikini kabul ettik ama bunlar "bilicilkten" sayilmaz!

4.  Alıntı Originally Posted by TYPHOON20 Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]

Peki buna ne dersiniz düşerken hacmin düşmesi de mi önemsiz sizin için... Düşerken hacmin düşmesi yükselişlerin ise hacimli olması teknik açıdan olumludur diye biliyorum...

sayın 666, peki matriksi aradığımız halde neden bu emeklilik fonlarındaki yanlışlık düzeltilmiyor sizce bunda bir kasıt olamaz mı mal iki gün sonra toplu olarak satılmış olup citi ya da iş de görünemez mi yani böyle bir ihtimal hiç yok mu sizce teşekkürler...
    çok fazla yazdım bugün üzgünüm biraz sonra çıkacağım ve öğleden sonra yazamayacağım sizin yazdıklarınızı okumaya devam ederim... Bakın az önce attığım bu grafikteki hacim datası yıkıldı ve düşün hacim yukarı geçildi buna bana mesela önümüzdeki iki gün yükselişin devam edebileceğini haber veriyor... Eğer öngörüm tutatarsa ve 5,75 lerin üzerinde bir cuma kapanış görürsek bizim için iyi sonuçları olabileceğini düşünürüm bu sadece bir öngörüdür... Bakalım cuma akşam kaç kapatacak izleyelim...

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
    Soda da büyük gün yarın bence kırılım zamanı yine çarşamba olacak gibi geçen haftada çarşamba idi hatırlarsanız.
    iyi de bunu da mı kabul etmiyorsunuz yani yuh artık dün bugün için atraksiyon olabilir dedim şu an oluyor eğer bunu da kabul etmiyor sa bu topik bir şey demiyeceğim artık...
    çok fazla yazdım bugün üzgünüm biraz sonra çıkacağım ve öğleden sonra yazamayacağım sizin yazdıklarınızı okumaya devam ederim... Bakın az önce attığım bu grafikteki hacim datası yıkıldı ve düşün hacim yukarı geçildi buna bana mesela önümüzdeki iki gün yükselişin devam edebileceğini haber veriyor... Eğer öngörüm tutatarsa ve 5,75 lerin üzerinde bir cuma kapanış görürsek bizim için iyi sonuçları olabileceğini düşünürüm bu sadece bir öngörüdür... Bakalım cuma akşam kaç kapatacak izleyelim...
    Sn.TYPHOON günleri fısıldayan adam, ben size katılıyorum diğerlerini boş verin onlar bir halttan anlamaz. Bende atraksiyona inananlardanım. Bence önümüzdeki hafta çarşamba saat 11.39 gibi bir atraksiyon olabilir. Sonrasında öğleden sonra 16.52 de bir atraksiyon daha gelecektir. Bakalım cuma atraksiyon olacakmı. Birde şişe yi gün/atraksiyon olarak yorumlarsan sevinirim mesala hangi günler olabilir.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Kehanet nasıl olur, mesala dersin ki bugün 564 kapatacak. Yani kapatabilir değil 564 kapatacak atiyorum bu bir kehanet olur mu? Ytd.

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Kehanet nasıl olur, mesala dersin ki bugün 564 kapatacak. Yani kapatabilir değil 564 kapatacak atiyorum bu bir kehanet olur mu? Ytd.
    yahu adam kehanet yapıyorum demiyor, grafik yorumluyor. Bence projeksiyonlara değer vermeliyiz. Sayın TYPHOON20, projeksiyonlarınıza devam ediniz lütfen. Sonuçta benim gibi uzun vadeciler bu tür şeyleri sever. Ayrıca ben kendi adıma şimdilik yükselmesini de çok istemiyorum zira istediğim kadar toplayamadım daha
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    yahu adam kehanet yapıyorum demiyor, grafik yorumluyor. Bence projeksiyonlara değer vermeliyiz. Sayın TYPHOON20, projeksiyonlarınıza devam ediniz lütfen. Sonuçta benim gibi uzun vadeciler bu tür şeyleri sever. Ayrıca ben kendi adıma şimdilik yükselmesini de çok istemiyorum zira istediğim kadar toplayamadım daha
    esra hanım forumumuza hoş geldiniz. ortağız desenize. Hisse ile ilgili düşünceleriniz nelerdir?
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Sayfa 125/899 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •