Sayfa 129/899 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229629 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Garantiden dedeler satiyor genelde.

3.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    trade etmek için gireceksen bulaşma derim.

baskının nedeni : yaz başında çok büyük bir yatırım yapacağını açıkladı. yatırım bitince sodanın içinden 1 soda daha çıkacak. 2 milyar dolarlık yatırım. ancak sorun yabancı bunu beğenmedi. çünkü bu yatırımla birlikte temettü ve bedelsiz veriminin düşeceğinden hatta hiç vermeyeceğinden endişeli.
    Tekrar merhaba üstad.Dayanamadım en sonunda bugün size ortak oldum. Hepimize bol kazançlar dilerim.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by yiğit06 Yazıyı Oku
    Tekrar merhaba üstad.Dayanamadım en sonunda bugün size ortak oldum. Hepimize bol kazançlar dilerim.
    hayırlı olsun sn yigit06 ortak. bol kazançlarınız olsun.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

5. Bariz sekilde yabanci alimlariyla ve hacimli sekilde alim geldi. Yabanci saglam aldi. Yarin ivnnesi artarak devami gelme ihtimali yuksek gibi geliyor bana. Ilk hedef baba gore 5,9 sonra duzleltme akabinde 6,4 sasirtmaz. Cok ucuz kaldigi asikar

Borçluluk bu kadar artmasa iyiydi be ortaklar...

7. https://eksiup.com/p/3m2883376stx

Görüyorum ki aramıza yeni arkadaşlar katılmış. Hoş gelmişler. Mahmut hoca ensenizde ona göre beyler, yeni gelenlere sigara ikram ediyormuşsunuz içtirtmezzz, asılıyomuşsunuz astırtmazzzz, dalga geçtirtmezzzzz, efendi efendi takılın burda. Onları da kendinize benzetmeyin.

Buranın en eskisi M.Ö. 896'da antik Ankara'nın o zamanki adı İssen Buga mevkiinde balta ve çakmak taşlarıyla çıkarılan soda külü tesislerine ortak olan ve halen ky olarak ortaklığı devam eden NSHYDN'dır. Yucin abiden sonra tabii ki. O gittiği için onu saymıyoruz, saylanmaz. Her neyse, hayırlı uğurlu olsun, bol kazançlar dilerim herkeşe.

8.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    SODA, SISE, TUPRS, EREGL bunlar al ve kumbaraya at hissesi bana göre. Kaç olmuş ne olmuş bakmıyorum yıllardır. Düştükçe alıyorum. Keşke daha da düşse ucuzdan toplasak. Türkiye'nin en iyi şirketleri.
    Ablacım sizde nasıl bir kumbara var ki içinden çıkan bozukluklarla 127 liralık Tüpo alabiliyosunuz? Benim kumbaradan çat taşlasa 70 lira çıkıyor o da 3 ayda.

Sayfa 129/899 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •