Sayfa 181/899 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281681 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    7.30 civarında forumda satıyorum/satalım/satın diye bir yazınızı alıntılarmısın. ?
    Yazilarini okuma zahmeti gostereren pek kimse kalmamisti. Madem bu zahmeti gosterdiniz, ben koyayim:

7'de:

14-06-2019, 17:37 #2525
    yucin

...benim bugünde yaptığım gibi malı alıştan kazanacaksın

Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Yazilarini cikarip tutmadigini koydum. Yorumsuz da biraktim oraya.

8'de 9'lar yakin.
    7.80'de burdan donecek.
    7.50'de yon yukari.
    7'de ben aldim. Bu isi benim gibi yapacaksim.
    6.88'e indiremezler, boyle bildim.

6.70 hisse. Sadece ben degil, 3 ayri kisi cikardi bunlari. Insanda biraz yuz olur ya.

Ben 8'den beri boyle seyler yazmis olsam, aradan 6 ay gecip hisse fiyati 5.20'ye inse, bir daha insan yuzune bakamam. Yuzum bir hafta kizarik dolasirim.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Ziraat yatırım, hisse öneri portföyünden petkim, soda sanayi ve yapı kredi bankası'nı çıkartırken, garanti bbva, tekfen holding ve torunlar gyo'yu öneri portföyüne ekledi

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    ZİRAAT YATIRIM

Soda Sanayii (SODA): Şirket'i uzun vadeli olarak beğenmemize ve "AL" önerimizi korumamıza karşın, kısa vadeli bir katalizörün bulunmaması, doğal soda üretim kararının ardından hissede baskının devam etmesi, kurlardaki yatay görüntüye bağlı yüksek döviz fazlasının avantaj oluşturamaması ve olası doğalgaz zammı risklerine bağlı olarak
    Soda Sanayii'yi hisse öneri portföyümüzden çıkarıyoruz.

5.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    ZİRAAT YATIRIM

Soda Sanayii (SODA): Şirket'i uzun vadeli olarak beğenmemize ve "AL" önerimizi korumamıza karşın, kısa vadeli bir katalizörün bulunmaması, doğal soda üretim kararının ardından hissede baskının devam etmesi, kurlardaki yatay görüntüye bağlı yüksek döviz fazlasının avantaj oluşturamaması ve olası doğalgaz zammı risklerine bağlı olarak
    Soda Sanayii'yi hisse öneri portföyümüzden çıkarıyoruz.
    Bu ne yav? İyisin, hoşsun, tam evlenmelik kızsın ama seninle evlenemem, daha iyilerine layıksın der gibi olmuş.

6. Düşerken endeks kağıdı, çıkarken kanı mubarek....

7.  Alıntı Originally Posted by ekoloji Yazıyı Oku
    Düşerken endeks kağıdı, çıkarken kanı mubarek....
    Düşmesi için neden yok, çıkması için de. Artık anla neden ıkındığını

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Bu ne yav? İyisin, hoşsun, tam evlenmelik kızsın ama seninle evlenemem, daha iyilerine layıksın der gibi olmuş.
    buralardan alacaksan satma . 2 sene sürünürsün. ama yok evladiyelik alacaksan al geleceği parlak diyor.

Sayfa 181/899 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281681 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •