Sayfa 214/899 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314714 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1. Kaplumbaga...

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    gel hele Tipon kardeşim nerelerdesin yahu. 5,89 a bi at şu kağıdı.. sonrasını seyredelim.
    Nerde ya ortalama kesmesin diye kendini yırtıyor mübarek indikatörler istediğimiz gibi olmadıkça böyle asansör hareketlere devam istese anında kestirir hareketi başlatır ama istemiyor işte

3. Ters omuz baş omuz formasyonu oluşmuş, bu ne demek şimdi....

Citi 1.5 milyon lot basti, kagit tinlamadi. Belli bir seviyeden sonra yabanci satisinin da o kadar bir onemi olmuyor, cunku fiyat alici getiriyor.

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Citi 1.5 milyon lot basti, kagit tinlamadi. Belli bir seviyeden sonra yabanci satisinin da o kadar bir onemi olmuyor, cunku fiyat alici getiriyor.
    beni de bu gıcık ediyor satmalara doyamayasıcalar hala satıyorlar bunlar satmasına rağmen şimdilik yürüyor görünmesine ne demeli ben pek güvenemiyorum tekrar geri gelir diye... ne dersin... tınlamadı da bunun aslı var mı endeks düşerken anlaşılır anca... şu ortalamayı bir kestirse ben onu görcem de dört nala gidecek... ama kestirmiyor mübarek...

Adamlar kactir aliyor, donup veriyor sonra. Bu sefer hala vermediler. Bakalim TYPHOON.

Yukarda liste verdim. Oyle cok fazla KY yigilmasi olan hisselerin yapacagi marjin dalga boyu buyuk olmaz. Cunku tahtalarin yuku agir, onun emilmesi gerekir. Yani ucacak kacacak bir hisse degil bu dolara ekstrim birsey olmazsa. Belli bantlarda gider gelir. Iyi primleri herhalde su %20'lik kapasite artirimi gerceklesince yapar.

7. senede belirgin bir şekilde ilgi artışı gelmiş durumda.infoya da bravo kurum ismi info değil başka kurumdan çizse daha yukarı veriridi aldığı malı.ben bugün izledim ve beğendim.yıl sonu yaklaştıkça şisecamın bir miktar daha mal almasını bekliyorum.agresif değil sembolik miktarlar ancak fiyata etki edecek alımlar olmalı.yarın kısmetse bir miktar alacağım

Sayfa 214/899 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314714 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •