Sayfa 219/899 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319719 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1. Pasta alabilirmiyiz kimler alıyo kimler satıyo

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    barış abiii sanki 5.38 şişeyi realize edip buna koşacaklarmış gibi geliyor ne dersin???
    Ben de aynı şeyi düşünüyorum ama herkeste sanırım bu kanat oluştu, sodanın gidesi var o belli, ama 666 dediği gibi şişe ters köşe de yapabilir satıldıkça gidiyor
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    60 liraya gelsede satsak 2 saat oldu gelmedi oralara
    60 ı bilmem de sanırım 53 -54 lira olur sercanhan. 6.0 kastediyorsunuz da bu kağıt 6 liraya geldiğinde satarsanız çok büyük yanlış yaparsınız. bu kağıt 6 lirayı görmeyeli yaklaşık 5 ay oldu
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by Cüno41 Yazıyı Oku
    Pasta alabilirmiyiz kimler alıyo kimler satıyo

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

5.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    60 ı bilmem de sanırım 53 -54 lira olur sercanhan. 6.0 kastediyorsunuz da bu kağıt 6 liraya geldiğinde satarsanız çok büyük yanlış yaparsınız. bu kağıt 6 lirayı görmeyeli yaklaşık 5 ay oldu
    Hisseyi çok eskilerden beri biliyorum.. Eskiden çok sığ diye bulaşmazdım . Şu an girebileceğim likitide büyüklüğüne sahip en azından.. Eskiden bosna başta dışardada yatırımları vardı.. Gene girmiş bi işlere.. 60 lira kastettim ama 10 kat kazanç benim çok kayda değer bi getiri değil
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
    Hisseyi çok eskilerden beri biliyorum.. Eskiden çok sığ diye bulaşmazdım . Şu an girebileceğim likitide büyüklüğüne sahip en azından.. Eskiden bosna başta dışardada yatırımları vardı.. Gene girmiş bi işlere.. 60 lira kastettim ama 10 kat kazanç benim çok kayda değer bi getiri değil
    Buyur birader sen birine mi baktın. Yanlış geldin heralde.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    evet BIST 30 hissesinde 10 kat kazanç kayda değer değil haklısınız. Başarılar diliyorum size

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    Buyur birader sen birine mi baktın. Yanlış geldin heralde.
    ne desem bilemedim... gelen trollüyor, giden trollüyor.

Sayfa 219/899 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319719 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •