Sayfa 236/899 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Yok Tugla altindayim hala. İstediginizi alin.

Bu arada Time dergisi 2006 da herkesi yilin kisisi secmis, yemin etseniz basiniz agrimaz.
    Bu da iyiymis. Kullanilabilir kendimi ovmek gerektiginde.

Alıntı Originally Posted by LoftHeR Yazıyı Oku
    keko keko dediniz, takip ettiğim başka bit hissenin forumuna yazdı biraz önce
    Cagir gelsin LoftHer. Cok igne yedim veterinerden onun yuzunden ama.. olsun.

3. Arkadaşlar selamlar,

Bilmiyorum daha önce yazıldı mı, geçenlerde borçluluk neden bu kadar kısa sürede çok fazla artmış diye baktığımda; wyoming işi için 439 milyon iş geliştirme bedeli olarak kullanıldığını gördüm. Kaygım bir anda yok oldu. 2024 yılında üretim başlayacak o zamana kadar biraz dişimizi sıkalım.

Saygılarımla,

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Cagir gelsin LoftHer. Cok igne yedim veterinerden onun yuzunden ama.. olsun.
    Çağırdım...
    Yorumlarım Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

5. selam arkadaşlar ..nasılsınız acaba...hisseniz bu gün biraz hareketli idi... son üç ayda anca %5 prim yapabildi..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. maşallah üç ayda ancak %5 prim yapan sodaya millet üşüşmüş...

Bu başlığı şu anda 27 kişi okumaktadır. (10 üye ve 17 ziyaretçi)

keko, cortexjam, devrim, el turco, emektar, mdat, NSHYDN, ozcelikmurat, Ponkida, seneka
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    selam arkadaşlar ..nasılsınız acaba...hisseniz bu gün biraz hareketli idi... son üç ayda anca %5 prim yapabildi..
    seni andık durduk gün boyu keko dostum. hoş geldin. gübrede misin? soda gidiyor ne diyorsun?
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

8.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    seni andık durduk gün boyu keko dostum. hoş geldin. gübrede misin? soda gidiyor ne diyorsun?
    soda artık bir zahmet gidiversin yahu...yoksa sodadaki yatırımcılar fosil olacak yahu...ben brisadayım dostum...karellerimi 14,54 ortalama ile verdim....nazar değecek dediler artık nazara gelmeyelim dedim..

tabi son aldığımda 8,76 dan almıştım..ondan önce de 5,75 civarlarından almış 8,15 ten satmıştım..

ama hiç bir hissenin topiği soda kadar beni bağlamadı..bir ayda %1 kazandım ama bu oran bile bende bağımlılık yaptı...

umarım kalan arkadaşlar kazanırlar..

Sayfa 236/899 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •