Sayfa 259/899 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Alıntı Originally Posted by hisar.79 Yazıyı Oku
    Sizin bu hisse de işiniz ne? Maliyet mi yüksek? Pek bir kotulediniz. Korktum valla. Maliyet 5.77 daha vakit varken çıkmak mi iyi olur ki. 6 ay kadar kalıp bir görmek istiyordum ama forumu okudukça moralim bozuldu.
    Kardes sorun uzerine 10 dakika sana pivot noktlarini anlattim gecende.

Bir tesekkur etmedim, ama saygisizca yaziyorsun simdi. Nasil tiplemelersiniz siz yahu.

Dogrulari yazmak ne zamandan beri kotuleme oldu ayrica. Onun bunun yazisindan moralin bozuluyorsa, git kumda oyna, en basta yazdigin 13'leri plajda bekle.

2. Ben bir hisseyi alirken verilerine bakarim,bu yuzden verileri rakamlarla yazdim..Bunlari kaale almayanlara sozcuk bile harcamam.Hissenin 10 yil onceki fiyati 0.350 krs..Simdi 5,93 tl.super bir performans..Bu performansin dayandigi temel gerekceleri de yazdim..

3.  Alıntı Originally Posted by YATIRIMCI-X Yazıyı Oku
    Ben bir hisseyi alirken verilerine bakarim,bu yuzden verileri rakamlarla yazdim..Bunlari kaale almayanlara sozcuk bile harcamam.Hissenin 10 yil onceki fiyati 0.350 krs..Simdi 5,93 tl.super bir performans..Bu performansin dayandigi temel gerekceleri de yazdim..
    10 yil.once 2009.

Mortgage krizinin her yeri dümdüz ederken bizi "teğet" gectigi yil. Tum hisseler sürüngene dönmüş o zamanlar.

Toaso, Froto, Tuprs, Egeen inanilmaz fiyatlarda.

Ayni mantikla o zaman 1 kilo et, 1 paket cigara da sudan ucuz.

Mihenk taşı aldiginiz yer adil değil.

4.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    10 yil.once 2009.

Mortgage krizinin her yeri dümdüz ederken bizi "teğet" gectigi yil. Tum hisseler sürüngene dönmüş o zamanlar.

Toaso, Froto, Tuprs, Egeen inanilmaz fiyatlarda.

Ayni mantikla o zaman 1 kilo et, 1 paket cigara da sudan ucuz.

Mihenk taşı aldiginiz yer adil değil.
    Sn Oralet Osman mümkünse soda için düşüncelerinizi öğrenebilir miyim ?

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Hosgeldin Cover. Aynen senin dedigin gibi.

Ama sanayi hisselerinin yatirimcilari degisik oluyor genelde. Burda hikaye yazilir, para kazanilmaz. Kazancin bol olur umarim.
    Tam olarak geldim sayılmaz. Link, sarky ve dmsas ta güzel kazançlar yakaladım. Link hariç diğerlerinde hala devam, soda deneme al satları yapıyorum şimdilik seversek ilişkimiz devam eder. Bir kaç flörtüm daha var. Oralara yazmıyorum şimdilik burayada yazmayacaktım şimdilik sadece okuyorum. Size selam vermek için yazdım buraya açıkcası.

Numara alin kapidan artik. Sigmiyor.

219 no bize kitap okumayi tavsiye etmisti bir de ustune. Burayi kutuphane sanmisti. Cok guzel burdular o kitaplari 8'den. Takkk. Sistem disi.

7. Birileri 2009 tarihindeki kriz fiyarini baz alman adil degil yazmis..O zaman 2003 yili ocak fiyatini yazayim.0,084 krs.var kac kat ciktigini hesa

Arkadasin adi Oralet Osman, "birileri" degil.

Sen ne kadar kazandin peki 2003 yilindan beri Sodada?

Sayfa 259/899 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •