Sayfa 309/899 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409809 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1.  Alıntı Originally Posted by hisar.79 Yazıyı Oku
    Köfteye koymak iyi fikir. İç organları temizler girmişken.

Herkes gitti, bir biz kaldık. Ekim ayında soda hariç hangisi alsam %25~%50~%100. Nasıl seçtim acaba!!!
    1 yıl sonra bi bakıcaksın %80 kardasın. Nasıl oluyor bilmiyorum ama Soda böyle.

Geriye dönük 3 yıl, 5 yıl, 10 yıllık grafiklere bakınca en çok artan ilk 3 hissede hep Soda var. Hatta derler ki kızamık aşısını bulan Richard Redboy Ankara Kazan'a yolu düşüp soda küllerini ilk kez görünce "wash my village raining with soda ash to redamık" yani kızamık mikrobunu öldürmek için beni köyümün yağmurlarında soda külüyle yıkayın demiş. Geçmişi çok eski soda külünün. Gerçi Richard sarılık hastalığından nalları dikmiş ve bugün KahramanKazan ilçe sınırlarında bulunan Otağtepe'de medfun durumdadır. Toprağı bol ossun. Adına bir de zamanın Kapıkulu ağası Sadri Kethüda beyin emriyle anıt dikilmiş ancak anıt 2017 de kimliği belirsiz kişilerce çalınmıştır.

Taaa M.Ö. 3500 lerde Mısırlılar çift camlı pimapenleri yapmayı keşfetmişler bu sayede. Piramitlerin camları da ısı yalıtımlı çift kat egepen dekonik, 3000 yıllık külle yapılmış.

2.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    1 yıl sonra bi bakıcaksın %80 kardasın. Nasıl oluyor bilmiyorum ama Soda böyle.

Geriye dönük 3 yıl, 5 yıl, 10 yıllık grafiklere bakınca en çok artan ilk 3 hissede hep Soda var. Hatta derler ki kızamık aşısını bulan Richard Redboy Ankara Kazan'a yolu düşüp soda küllerini ilk kez görünce "wash my village raining with soda ash to redamık" yani kızamık mikrobunu öldürmek için beni köyümün yağmurlarında soda külüyle yıkayın demiş. Geçmişi çok eski soda külünün. Gerçi Richard sarılık hastalığından nalları dikmiş ve bugün KahramanKazan ilçe sınırlarında bulunan Otağtepe'de medfun durumdadır. Toprağı bol ossun. Adına bir de zamanın Kapıkulu ağası Sadri Kethüda beyin emriyle anıt dikilmiş ancak anıt 2017 de kimliği belirsiz kişilerce çalınmıştır.

Taaa M.Ö. 3500 lerde Mısırlılar çift camlı pimapenleri yapmayı keşfetmişler bu sayede. Piramitlerin camları da ısı yalıtımlı çift kat egepen dekonik, 3000 yıllık külle yapılmış.

twitter da @1sabitgelirli hesabı senin resimleri araklıyor, haberin olsun. Benim gördüğüm buydu.

3. Aracı kurum işlemleri alabilirmiyim

4.  Alıntı Originally Posted by hisar.79 Yazıyı Oku
    twitter da @1sabitgelirli hesabı senin resimleri araklıyor, haberin olsun. Benim gördüğüm buydu.
    Ahaaaa, şimdi gördüm sen diyince, demek burayı takip ediyor. İnsan bi kaynak gösterir 1sabitgelirli kardeş, emeğe saygı.

Benim tuitter adresim https://mobile.twitter.com/sm_by bu. Orayı boşlamıştım ne zamandır.

Soda ve Tekfen eski zirvelerini yeniden görmeli artık çok baydılar beaa.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    6,03.... hadi bakalım
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by osiborsa Yazıyı Oku
    Aracı kurum işlemleri alabilirmiyim
    Abi restoranda mısın?

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

7.  Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    Abi restoranda mısın?

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evt BARBA ne oldu ki. Aracı kurum dağılımı veren android uygulaması olan kurum varmı ve fiyatı ne kadar

8. Kimler alıp satıyor derinlik alabilirmiyiz

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 309/899 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409809 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •