Sayfa 355/899 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1. 3 ay önce 5.22 olan bu hisse şimdi 6.42.
    Tam %23 net getiri. Beğenmeyen gitsin kumda oynasın.
    Soda bizim kırmızı çizgimizdir.
    3 kuruş fazla olsun kırmızı olsun.
    Soda külünü severler,
    Temettüyü isterler,
    Sodacılar ep böyledirler,
    Bedelsiz yaşayamaz ölürler.

İlle de Soda olsun,
    İster çamurdan olsun,
    O da X30 hissesidir,
    Her kim olursa olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    3 ay önce 5.22 olan bu hisse şimdi 6.42.
    Tam %23 net getiri. Beğenmeyen gitsin kumda oynasın.
    Soda bizim kırmızı çizgimizdir.
    3 kuruş fazla olsun kırmızı olsun.
    Soda külünü severler,
    Temettüyü isterler,
    Sodacılar ep böyledirler,
    Bedelsiz yaşayamaz ölürler.

İlle de Soda olsun,
    İster çamurdan olsun,
    O da X30 hissesidir,
    Her kim olursa olsun.
    Bana gore bu fiyatlar pahali degil, 5,23, cok ucuzdu. Bana gore su an da halen ucuz.

3. Selam arkadaşlar. ABD yatırımının ayrıntıları, kar dağıtım politikası üzerine etkisi daha önce forumda konuşuldu. Bu konuda şirket bir bilgi notu yayınlamış. Ben daha yeni gördüm: http://www.sisecamkimyasallar.com/si...gi_%20Notu.pdf
    Belki benim gibi gözünden kaçan vardır diye paylaşayım dedim. Daha önce paylaşıldıysa kusura bakmayın.

4. Bu arada yine cahilliğime verin, şirketin kar dağıtım konusu hakkında bir bilgi bulamadım. Yatırımcı ilişkilerine sordum. Gelen cevap: "Şişecam ve Topluluk şirketlerinin temettü dağıtım politikası ortak olup, Sermaye Piyasası Mevzuatı ve ilgili diğer mevzuat çerçevesinde yıl sonlarında hesaplanan dağıtılabilir net dönem kârının asgari %50’sini nakit ve/veya bedelsiz pay şeklinde kâr payı olarak dağıtmayı benimsenmiştir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ereğli/Zonguldak
    Gönderi
    89
    Yucin üstad yok mu artık ?

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    ICBC Yatırım ( http://www.icbcyatirim.com.tr ) Tarafından
    Hazırlanan Teknik Analiz:
    "22 günlük ortalamanın yıllık ortalama üzerine çıktığı hissede haftalık bazda 6.39 (st-loss) üzerinde kalıcılık referans alınabilir.
    6.50 üzerinde verilecek dirençler 6.54 6.59 öncelikli olmak üzere 6.67 6.74 seviyelerindedir.
    Geri çekilmelerde 6.43 önemli destek 22 sa ortalama 6,407 seviyesindedir.
    Kısa vade göstergelerde önceki tepeler ön planda olsa da MACD sıfır çizgisi ve ortalaması üzerinde AL konumunu sürdürmektedir.
    Hisse için önerimiz 6.39 st-loss olmak üzere Al yönündedir. "
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Alıntı Originally Posted by muratertug Yazıyı Oku
    Bu arada yine cahilliğime verin, şirketin kar dağıtım konusu hakkında bir bilgi bulamadım. Yatırımcı ilişkilerine sordum. Gelen cevap: "Şişecam ve Topluluk şirketlerinin temettü dağıtım politikası ortak olup, Sermaye Piyasası Mevzuatı ve ilgili diğer mevzuat çerçevesinde yıl sonlarında hesaplanan dağıtılabilir net dönem kârının asgari %50’sini nakit ve/veya bedelsiz pay şeklinde kâr payı olarak dağıtmayı benimsenmiştir."
    O buldugun iste.

Aciklanan seyler bunlar. Ama derli toplu bir yerde durmasi isine yarar insanlarin.

Sayfa 355/899 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •