Sayfa 360/899 İlkİlk ... 260310350358359360361362370410460860 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 2,873 - 2,880 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
    hangi topiğe gitsen başka bir hisseyi övüyor, endexin pirimini işaret edip ahlanıyor.
    Bu nedir allah aşkına hakim bey hiç mi kazanan yok, tesadüfen de olsa hiçmi rallide olan yok. Bu da mı gol değil, hakim bey, bizi mi yiyorlar, parelel evrenlerde sanal işlemler mi oluyor , yoksa Truman Show durumları mi var, yoksa yoksa düz dünya savunucuları gerçeği yalnızca gerçeği mi söylüyor. Ah ahh... öpüldük ey halkım unutma bizi.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

2.  Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    hangi topiğe gitsen başka bir hisseyi övüyor, endexin pirimini işaret edip ahlanıyor.
    Bu nedir allah aşkına hakim bey hiç mi kazanan yok, tesadüfen de olsa hiçmi rallide olan yok. Bu da mı gol değil, hakim bey, bizi mi yiyorlar, parelel evrenlerde sanal işlemler mi oluyor , yoksa Truman Show durumları mi var, yoksa yoksa düz dünya savunucuları gerçeği yalnızca gerçeği mi söylüyor. Ah ahh... öpüldük ey halkım unutma bizi.

Valla kazanmadik demiyorum, son bir ayda herkes en az bir %10-15 yapmistir.

Halkbank bile artti sonucta. Ama Sise/Soda ikilisi, beklentilere gore tirt cikti diyorum.

3. Soda'nın speği,
    Bak beyim, sana iki çift lafım var. koskoca adamsın. paran var, pulun var, her şeyin var. Binlerce kişi calışıyor emrinde. yakışır mı sana ekmekle oynamak? yakışır mı bunca günahsızı, çoluğu çocuğu, karda kışta sokağa atmak, aç bırakmak? ama nasıl yakışmasın! sen değil misin Konektikut İtfaiyeciler fonuna bile acımayan, bir damlacık saadeti çok gören. anlamıyor musun beyim, bu çocuklar birbirini seviyor, Soda'yı seviyor. Ama ben boşuna konuşuyorum.

Sevgiyi tanımayan adama, sevgiyi öğretmeye çalışıyorum. hıh, sen, büyük patron, milyarder, fabrikalar sahibi Citi bey! Sen mi büyüksün? hayır, ben büyüğüm! ben, Oralet usta! Sen benim yanımda bir hiçsin, anlıyor musun, bir hiç!

Gözümde pul kadar bile değerin yok. Ama şunu iyi bil, ne NSHYDN'a ne BARBA'ya ne de atmega48pa'ya ne de nişanlı Lofther'e hiç bir şey yapamayacaksın. Yıkamayacaksın, dağıtamayacaksın, mağlup edemeyeceksin bizi. çünkü biz birbirimize parayla pulla değil, sevgiyle bağlıyız.

Bizler birbirimizi seviyoruz. Biz bir aileyiz. Biz güzel bir aileyiz. Bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun?

Dokunma artık Soda ailesine! Dokunma forum üyelerinin portföyüne! Dokunma çocuklarının geleceğini bu hisseye yatıranlara! Dokunma emekli şef amcamın 3 kuruşuna!

Eğer onların kılına zarar gelirse, ben, ömründe bir karıncayı bile incitmemiş olan ben, Oralet usta, hiç düşünmeden çeker 100 lot Soda satarım! Anlıyor musun, satarım ve dönüp arkama bakmam bile!"

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by atmega48pa Yazıyı Oku
    Valla kazanmadik demiyorum, son bir ayda herkes en az bir %10-15 yapmistir.

Halkbank bile artti sonucta. Ama Sise/Soda ikilisi, beklentilere gore tirt cikti diyorum.
    Yok yanlış anlama senin veya soda şişe özelinde demiyorum, kazandiysan helal hos olsun. Şaka bir yana hakikaten millete ne mal kitlenmiş ki endex ve hisseler total de %20-30 yapmasına rağmen para kazanan çok az. Tezgah güzel çarklar dönüyor, adına da yatırım deniyor.
    Yani demem o ki halkbanka bile diyorsun ya, emin ol hala maliyete dahi gelemeyen birçok insan vardir. Belki bugün ki maliyetler önümüzde yıllarda beklenecek, belki de tuh keşke daha çok alsaydık diyeceğiz ama kasa herzaman kazanmaya devam edecek.

Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

5.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Son 1,5 yılda satıp savıp Soda'ya basan üyelerin rumuzlarından bazıları,

Dalaksız Kazım
    Tek böbrek Nuri
    Ciğersiz Celal
    Sodasız TuzRuhi
    Külsüz Kırmurat
    Bikarbonat Amünyum
    Çolak Kastamonulu
    Değneksiz Reco
    Çulsuz Hayri
    Müflis Sodacı
    Sunsirs Recai vs vs. Amman dikkat diyim. Kademeli alım satım en güzeli

Olmaz donuma kadar basıcam, ky liğin şanındandır

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Son 1,5 yılda satıp savıp Soda'ya basan üyelerin rumuzlarından bazıları,

Dalaksız Kazım
    Tek böbrek Nuri
    Ciğersiz Celal
    Sodasız TuzRuhi
    Külsüz Kırmurat
    Bikarbonat Amünyum
    Çolak Kastamonulu
    Değneksiz Reco
    Çulsuz Hayri
    Müflis Sodacı
    Sunsirs Recai vs vs. Amman dikkat diyim. Kademeli alım satım en güzeli
    Gaziyi de ekleseydin. Amma guldurdun beni ya.

7. Guyuya daş mi atmislar gene

10 kisi biraraya gelip Temettü günü yapalım bari kendi aramızda

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Yine mi su temettu geyigyi ya. Bunun 2 kati temettu verimliligi olan 30 hissesinin topiginde 1 kere bile yazilmadi temettu. Fiyattan dusuyor temettuler.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by ortakahve Yazıyı Oku
    Guyuya daş mi atmislar gene
    Osman'in tavsiyesini gozonune alip ben bu konuda daha anlayisli olmaya calisacagim ortakahve. Ama birilerinin de dogrulari anlatmasi gerekiyor. Uslubumu duzeltirsem insanlari da kirmamis olurup herhalde.

Amma... nasil bir tavma gecirdik bu temettuden ya.. beni de anlamaniz lazim.
    "te.." demeye kalma, 20 sayfa kuzu buzagi geliyordu.

Sayfa 360/899 İlkİlk ... 260310350358359360361362370410460860 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •