Sayfa 37/899 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 289 - 296 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

ALBAYRAK: 4 KASIM’DA DEVREYE ALINACAK DÜZENLEME İLE VATANDAŞLARIN BORSAYA İLGİSİ ARTACAK

Neymiş o benim haberim yok?
    Yorumlarım Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by LoftHeR Yazıyı Oku
    ALBAYRAK: 4 KASIM’DA DEVREYE ALINACAK DÜZENLEME İLE VATANDAŞLARIN BORSAYA İLGİSİ ARTACAK

Neymiş o benim haberim yok?
    Heralde maaştan zorla para kesip , spek hisseye yatırıp , o parayı da öyle alacaklar.
    Adına da zorunlu hisse yatırımı derler.Bir nevi zorunlu BES
    Ümidim o yönde.

4 Kasimda duz seansa geciliyor ya. Vatandas tuvaletten de islem yapabilecek artik ara vermeden Onu diyor herhalde bakan.

Edit: 4 Ekim'di pardon.

Ayin 4'unu bayagi seviyorlar anladigim kadariyla.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by LoftHeR Yazıyı Oku
    Bi lira bi dolar yazmışsın Fakat tepkine %100 katılıyorum. Benim okuduğum rakam da 36 milyar USD... Neyse sonuç olarak bu kadar insanın hakkını gasp edenleri de Allah'a havale ediyorum
    65 milyar lira . Doları yanlış yazmışım ama 36 milyar dolar olduğu doğrudur ortalama kuru alırsan.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    kağıt bildiğin uyuyor. uyuyan dev. uyuşturucu ile uyutuluyor.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    65 milyar lira . Doları yanlış yazmışım ama 36 milyar dolar olduğu doğrudur ortalama kuru alırsan.
    Merkez bankası döviz rezervi 100 milyar doları aşmışmış.. yersen (tabi bu bürüt).. Nette ortalama 35 milyar dolardan geçen yıl döviz satışları ile 18 milyar dolara kadar gerilemişti, şimdi bürüt 100 ü aştığına göre net 20 milyar dolar civarında merkez döviz geri aldı demektir, bu kadar alımlarla dolar bu seviyede mi kalır, yorum dahi yapmaya gerek yok.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Sayfa 37/899 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •