Sayfa 377/899 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477877 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 3,009 - 3,016 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    köyün delisi bitmiyor ki...
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

2. Bugun de iyi veriyor. Once SİSE'ye veriyor, sonra bakiyo SODA da ac, donup ona da veriyor, bunlarin ikisi de iflah olmaz diyip koktuguna gidiyor, arkasina yaslanip biraz dinleniyor.
    Dinlendikten sonra basliyo tekrar vermeye.

3. ne zamandır başlığı takip ederim ilk defa yazacağım. bu soda tam ağız içinde çıkan aft gibi. acı veriyor ama yine de dilimi değdirip değdirip canımı acıtıyorum. satayım kurtulayım diyorum elim gitmiyor. Allah ben dahil hepimize sabır versin.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by karamanoglu07 Yazıyı Oku
    ne zamandır başlığı takip ederim ilk defa yazacağım. bu soda tam ağız içinde çıkan aft gibi. acı veriyor ama yine de dilimi değdirip değdirip canımı acıtıyorum. satayım kurtulayım diyorum elim gitmiyor. Allah ben dahil hepimize sabır versin.

Hep bi uçacak gibi ama biliyoruz kanadı yok

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by karamanoglu07 Yazıyı Oku
    ne zamandır başlığı takip ederim ilk defa yazacağım. bu soda tam ağız içinde çıkan aft gibi. acı veriyor ama yine de dilimi değdirip değdirip canımı acıtıyorum. satayım kurtulayım diyorum elim gitmiyor. Allah ben dahil hepimize sabır versin.

Abi çok ağır konuşmuşsun. Resmen toplumun sinir uçlarıyla oynuyorsun mübarek

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by atmega48pa Yazıyı Oku
    Bugun de iyi veriyor. Once SİSE'ye veriyor, sonra bakiyo SODA da ac, donup ona da veriyor, bunlarin ikisi de iflah olmaz diyip koktuguna gidiyor, arkasina yaslanip biraz dinleniyor.
    Dinlendikten sonra basliyo tekrar vermeye.
    Çok verici hisse oldu soda son zamanlarda.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    Çok verici hisse oldu soda son zamanlarda.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben bi bana verir sanıyordum ölesiye bağlanmışım...

8. Merak ettiğim bir husus var , net bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim . SODA'nın ödenmiş sermayesi 1 milyar ve halka açıklık oranı %38.77 gözüküyor , son geri alımlarla beraber Şişecam'ın SODA'daki payı %62.02'ye ulaşmış yani halka açıklık oranı %37.98'e düşmüş gözüküyor . Şimdi merak ettiğim konu piyasada 379.8 milyon lot mu var ? Normal şartlarda böyle olması gerekmiyor mu ? Bir yatırım sitesinde bunu doğrulayan bir yabancı oranı/lot sayısı mevcut 200 milyon lot ve %52 sahiplik gibisinden oranlar yakın yani . İşbankasının ve matriksin verdiği takas analizi ise farklı , lot ve lot sayısını oranladığımızda piyasada sanki 547 milyon lot mevcutmuş gibi gözüküyor . Neden tutarsızlık mevcut ? Teşekkürler.

Sayfa 377/899 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477877 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •