Sayfa 389/899 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489889 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 3,105 - 3,112 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1. https://streamable.com/1hrli

Soda ky nin hali. Citi Doyce Bgc Meril Ak Yapikredi hepsi saldiriyor ama kazanan ky olacak. Mallariniza sahip cikin.

Tarafini seç:

Canini seven kacsin vs Allah'ini seven defansa gelsin.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Buffet sevindin mi yoksa???

Evet hayat güzelleşiyor böyle olunca , ufak bir tatil yapayım diyorum 10 lotumu satıp hahaha, Saygılarımla..

3. Son iki günde alınan mal öyle böyle değil,ama artış o kadar sınırlıki akıl alır gibi değil,
    5 şer milyon net alımı olucak kurumun ama artış %1.5 larda,
    Şişe trakya soda tam karın ağrısı,
    Yazık günah endeks o denli arttı tık yok,
    Şiödi alım geliyor artışı sınırlı,
    Duman etti şişe grubu milleti

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

4. Kene rapor yayinlamis.
    İngilizce bilen birisi cevirsin bi zahmet, ben anadilim gibi Almanca, akıcı Fransizca, iyi derecede İtalyanca, çat pat Portekizce Tarzanca da Korece biliyorum ama İngilizce ogrenmeye hic vaktim olmadi yoksa ben cevirirdim.

SODA: 6.66 (666 'ya selamlar)
    Yorumlarım Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Kene rapor yayinlamis.
    İngilizce bilen birisi cevirsin bi zahmet, ben anadilim gibi Almanca, akıcı Fransizca, iyi derecede İtalyanca, çat pat Portekizce Tarzanca da Korece biliyorum ama İngilizce ogrenmeye hic vaktim olmadi yoksa ben cevirirdim.

Valla benim anladığım;

yüksek kur, cam elyafı katkısı ve yüksek soda külü fiyatları, düşük krom kimyasal karını karşılayacakmış. Yüksek kur getirisi ile finansallarda düzelme olmuş. Ama flattish EBITDA olacak diyor sonuç olarak o da yatay, çok yüksek bişey değil anlamına geliyor sanırım.
    Yorumlarım Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

27 Ocakgibi gelecek demis bilanco. Kurdan iyi kar yazacak demis. Elyaf melyaf demis. Bu da seyin parali olani.

Sana da selamlar Lofther.

8.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Kene rapor yayinlamis.

Q4 de onceki ceyreklere paralel EBITDA bekliyoruz. Doviz artisi, cam elyaf uretiminin katkisi, yuksek soda foyatlari gibi pozitif gelismeler olsa da chroinum kimyasallarinda gorulen zatif karliligin bu gelismeleri notrleyecegini dusunuyourz. Yuksek finansal gelirlerle birlikte dipten toparlanmanin surecegini dusunuyoruz.

Sayfa 389/899 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489889 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •