Sayfa 401/899 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1. https://youtu.be/nYBJj592Uts

Canlı yayına gelin yorum yapın

2.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    https://youtu.be/nYBJj592Uts

Canlı yayına gelin yorum yapın
    Linke tıklayın, ekran açılınca sağ altta saat var. Saati 14:38'e getirin. Şişe ve Soda'yı anlatmaya başlıyor.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    sunsirs.com a da 'corona' bulaşmış. sakın arama motorlarına yazıp da sitesine girmeyin. zaten corona ilk ona bulaşmış ki soda külü fiyatlarını hep düşmüş gösteriyordu.

herkese bol kazançlar. muhtemelen bugün kapanış sonrası 18:15 gibi bilançolar açıklanır. genel beklenti o yönde.
    birde hocam ortalıkta şöyle bir söylenti var trona ile corona soda külünün mutasyon halleriymiş.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    birde hocam ortalıkta şöyle bir söylenti var trona ile corona soda külünün mutasyon halleriymiş.
    tabi trona Corona'nın ABD'de yaşayanı. beyin göçlü hali.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

5. NEyse sağlık olsun dostlar seviyorum sizi, şuraya hisseyle ilgili birisi yazayımda yönetici kızmasın yine.
    Bugün Anadolu Cam, Şişe Cam, Trakya Cam ve Soda Sanayi'nin #4Ç19 mali sonuçlarını açıklaması bekleniyor.

Ort. Net Kar Beklentileri (Mio TL):
    #ANACM 91
    #SISE 478
    #SODA 296
    #TRKCM 155

6. Son çeyrek döviz artışından dolayı soda da ekstra kar olacak diye belirtiyorlar,
    İhracatçı oldupundan pozitifde etkilencek deniyorda,
    Trakyanın 700 milyon dövşz fazlası,%60 65 civarı ihracacat ağırlıklı çalışması var,
    Bir allahın kulu bunu dile getirmemiş,
    Trakya cam ölsün bari.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by mustafa68 Yazıyı Oku
    NEyse sağlık olsun dostlar seviyorum sizi, şuraya hisseyle ilgili birisi yazayımda yönetici kızmasın yine.
    Bugün Anadolu Cam, Şişe Cam, Trakya Cam ve Soda Sanayi'nin #4Ç19 mali sonuçlarını açıklaması bekleniyor.

Ort. Net Kar Beklentileri (Mio TL):
    #ANACM 91
    #SISE 478
    #SODA 296
    #TRKCM 155
    Tamam benim de corbada tuzum olsun:

Şişecam deri kimyasalları, deri tabaklamada (kosele) kullanılan ecol-tan, Tankrom, Şişecam Krom Sintan ve Şişecam Magnezyum Oksit üreticisidir.

Sisecem Kimyasallari Soda zaten.​ Sisteden direk aldim.

Coktandir yoktun, sicaktan yanginlar mi acaba mustafa?

Korona Meksikada uretilen bir su. Bayagi da revacta dunyada kafelerde. Ideolojik trollari aktive etmemek icin kelimeleri ozenle seciyorum artik.

Trona ile Krona birlesirse kopurur herhalde. Mermerleri temizlemekte kullanilir. Ismine de Cirona denilebilir. Korona biraz aptal birini isirirsa Morona denilebilir.

8. Ulen sağ tarafta profil bilgimde yazıyor, 100 yaşındayım, ömrümün son 65 yılını dolar arttı Soda iyi kar yazacak laflarını duyarak geçirdim.

Bu şirketin tüm olayı döviz kuru mu yani? Kendisinin üretip sattığı bir ürün yok mu? Soda eşittir dolar mı yuro mu? Madem dolar artınca Soda artacaksa dolar alaydık be annem? Bu nasıl iştir? 40 yıllık yoğurtçuyum böyle kâse görmedim hey Maşallah.

Not: Yorumum özele değil geneledir. Kimse üstüne almasın. Alacaksanız düşeni kırınca Soda alsaydınız. 5.22 den almadın 6.66 dan satmadıysan şimdi gelip ağlama. Yatırım tavsiyesi olmayıp müşteri ilişkileri temsilcisine bağlanmak için 9, corona virüsünden kurtulmak için çamaşırlarınızı soda külüyle yıkamak için Şişecam'ı arayın. Ana menüye dönmek için lütfen bekleyin. Afferin tosunum.

Sayfa 401/899 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •