Sayfa 402/899 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Ulen sağ tarafta profil bilgimde yazıyor, 100 yaşındayım, ömrümün son 65 yılını dolar arttı Soda iyi kar yazacak laflarını duyarak geçirdim.

Bu şirketin tüm olayı döviz kuru mu yani? Kendisinin üretip sattığı bir ürün yok mu? Soda eşittir dolar mı yuro mu? Madem dolar artınca Soda artacaksa dolar alaydık be annem? Bu nasıl iştir? 40 yıllık yoğurtçuyum böyle kâse görmedim hey Maşallah.

Not: Yorumum özele değil geneledir. Kimse üstüne almasın. Alacaksanız düşeni kırınca Soda alsaydınız. 5.22 den almadın 6.66 dan satmadıysan şimdi gelip ağlama. Yatırım tavsiyesi olmayıp müşteri ilişkileri temsilcisine bağlanmak için 9, corona virüsünden kurtulmak için çamaşırlarınızı soda külüyle yıkamak için Şişecam'ı arayın. Ana menüye dönmek için lütfen bekleyin. Afferin tosunum.
    Sayin Oralet Osman Hocam a katiliyorum.

Bir cok parametre var birbirini etkileyen. Dolar artiyor ama global talep azaliyorsa gercekten dolarin artmasi guzel bir sey mi? Yada tam tersi Cin in dunya ticaretinde geriye dusmesi Turk firmalarinin onunu acar mi? gibi gibi bir suru bilinmezlik var. Tek gercek surdurulebilir karlilik. Bekleyelim bakalim nasil gelecek.

Şirketimizin
    30 Ocak 2020 tarihli Yönetim Kurulu toplantısında Topluluğumuzun uzun dönem stratejileri
    ve küresel piyasalardaki rekabetçi hedeflerimiz doğrultusunda verimliliği,
    etkinliği, yalınlığı ve çevikliği sağlamak amacıyla ortaya çıkacak potansiyel güç
    birliği değerlendirilerek, Şişecam'ın faaliyetlerinin tek bir çatı altında
    toplanmasını ve yatırımcılarımızın da işlem hacmi ve derinliği yüksek hisselere
    yatırım tercihleri doğrultusunda Şirketimizin piyasa değerine de olumlu katkı
    sağlamasını temin amacıyla, Şirketimizin Anadolu Cam Sanayii A.Ş., Denizli Cam
    Sanayii ve Ticaret A.Ş., Paşabahçe Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş., Soda Sanayii
    A.Ş. ve Trakya Cam Sanayii A.Ş. ile, 6362 Nolu Sermaye Piyasası Kanunu, Sermaye
    Piyasası Kurulu'nun Seri:II, N 23.1 sayılı Önemli Nitelikteki İşlemlere İlişkin
    Ortak Esaslar ve Ayrılma Hakkı Tebliği, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: II,
    No. 23.2 sayılı Birleşme ve Bölünme Tebliğ'i, 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu,
    5520 sayılı Kurumlar Vergisi Kanunu ve ilgili diğer mevzuat hükümleri
    çerçevesinde birleşme niyetiyle görüşmelere başlanmasına karar verilmiştir.

Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. tarafından 31 Ocak 2020'de Türkiye
    saatiyle 09:00'da özel durum açıklamasına ilişkin bir telekonferans düzenlenecektir.
    Telekonferansa katılım için gerekli detaylar;

Telekonferans
    Başlığı: Disclosure at the Istanbul Stock Exchange Audio
    Call

Telekonferans No: EV00100387

Telefon Numaraları

Türkiye: +902123755127

İngiltere: +442071943759

PIN: 30278670#

Ohooooooooooooooooooooo

Herifler Kulcuyu kapatiyor en sonunda.

5. Yasasin, kurtuldumm, bu haberle kipirdanir camcilar.

6. SODA - Soda Sanayii

.........
    Paylaşılmış sildim

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Ohooooooooooooooooooooo
    Ne olacak şimdi gülelim mi ağlayalım mı
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

8. Birleşme adil olursa sıkıntı olmaz fakat.. Acaba adil mi olacak..

Venus Z10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 402/899 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •