Sayfa 406/899 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 3,241 - 3,248 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku
    Nötr bir haber..Spekülasyon yapamazlar elinde hisse olanlar o yüzden normaş seyrinde devam eder.en iyi denizli camı etkiler ..kâr falan yok onda.en iyi şirket sodaydı..tüm camlardaki baskı düşükten çağrı yapmak isteyen şirletler tarafından yapılmış belli oldu.yoksa 6 fk da soda bulmak bu ortamda zordu. Yine de hayırlı olsun

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu da guzel bir tespit. Baski sirket tarafindan yapilmis muhtemelen.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Mehmet abi ne ayak varmış sende Maşallah, şirketi kapattırdın beaa. Bol kazançlar.
    Muhahaha günün postu seçiyorum
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

3. iyi oldu. Soda yi alan ayni mantik ile (dusuk pd/dd, dusuk fk) trakyacam,sise de aliyordu. Farkli farkli topiklerde aglamak zor oluyordu. Tek topikte aglariz artik,derli toplu olur.

21 nisan 2019 günü soda başlığında aynen aşağıdaki yazıyı yazmışım.

---iki trakyalı dede sohbet ediyormuş.

-yaw senin bu horoz birden canlandı be ya. tavukların sırtından inmiyo mübarek hayvan.
    -bilmem be ya. geçen veteriner geldi bi ilaç verdi hayvan böyle oldu. cana geldi mübarek.
    -ilacın adı neydi be ya? ben de bizim horoza alayım.
    -adını hatırlamıyorum da tadı böyle nane şekeri gibi bişeydi.

oyak-iş bankası olayı da böyle nane şekeri bişey. ---

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    İşbank

Yönetim Kurulumuzun 30.01.2020 tarihli kararı ile, Şişecam Topluluğunun uzun dönem stratejileri ve küresel piyasalardaki rekabetçi hedefleri doğrultusunda performansının, karlılığının ve değerinin artırılmasına hizmet edeceği öngörülen, Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.'nin Trakya Cam Sanayii A.Ş., Anadolu Cam Sanayii A.Ş., Soda Sanayii A.Ş., Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş. ve Denizli Cam Sanayii ve Tic. A.Ş. şirketleri ile devralma suretiyle birleşmesi sürecinde, ilgili mevzuat hükümleri uyarınca birleşmeye taraf şirketlerce yaptırılacak bağımsız değerleme sonucunda ortaya çıkacak Uzman Kuruluş Raporunda belirlenen şirket değerleri ve değişim oranları çerçevesinde Bankamızın Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. sermayesindeki kontrol payının korunduğunun görülmesi halinde geçerli olmak üzere, söz konusu birleşmeye ilişkin işlemlerin gerçekleştirilmesi hususunda Genel Müdürlüğümüz yetkilendirilmiştir.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

6. birleşme sonunda tek 1 hisse mi olacak ?

7. DÜN :

Şişecamcılar : Keriz miyim ben Soda Anacm falan alayım, çatı şirketi Şişe, bunu alan diğerlerini de almış sayılır.

Sodacılar : En çok getiri vereni bu hisse Şişecam grubunda. Diğerlerine bakmam bile, dededen Sodacıyız biz.

Anacamcılar : Grubun büyüme potansiyeli en büyük hissesi, fk sı iyi, gelecekte çok iyi olacak.

Trakyacamcılar : En çok ihracat yapan şirketi bu Şişecamın üretimine göre, fiyatı da en uygunu bu en mantıklısı bunu almak.

BUGÜN :

Evet beyler, artık ayrı gayrı yok hepimiz aynı gemideyiz. Öpüşün tanışın kaynaşın. Eski Sodacılar bu tarafa gelsin.

Şişecam niye dahil olmuyor olaya acaba? O da katılsın birleşmeye arkadaş.

8. Şirketler için olumlu tabiki beğemmeyen yatın çıksın yarın yükselişolacaktır.pd/dd yle alakası yok değerleme y@pılacak.örnek oyak çimentoların birleşmesi aslan çimentonun pd/dd 9 küsürlerde.sodaya iyi değer biçilmeli amerikada cinerle ortak fabrika kjruyor cepteki dolarlar falan.ayrılma hakkı haberden aonraki 30 günlük ortalama diye biliyorum oyüzden babalar fiyatı yukarı sürecektir.

Sayfa 406/899 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •