Sayfa 409/899 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 3,265 - 3,272 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1. Burdaki tek şans hisseleri yukarı çekip çağrı fiyatını düşükte bırakıp nakit çıkışı engellenebilir.Bu sayede herkese şişe hissesi verirler.Çağrının altında bir fiyat ile çağrıya giderlerse yüklü nakit çıkışı olur.Sonuç olarak benim görüşüm çağrı fiyatının biraz üzerinde debelenir durur.

yatırım tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Kesinlikle trakyada şuan %50 prim cepte o kesin,
    Birde üstüne şirketlerin bağımsız değerleme şirketi raporu gelicek ordaki rakama göre şişe şirketleri devralıcak,

Şuanki soda nacam,trakya cam rakamlarındada değerlem olmaz,

Misal en son garantinin değerlemesi bile soda için 10 tl lerde idiki bence fazlası olması lazım,

İş bankası bunca baskılıadı ucuz tutu şimdi mike mike hakkını vericek şirketlerin ve devralıcak,

Kimsede malını hele böyle değerli şirketleri ucuza vermez

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ayrılma hakkında küçük ortağın hisseyi satın alacağı fiyat ise işlemin ilk defa kamuya açıklandığı tarihten önceki, otuz gün içinde borsada oluşan ağırlıklı ortalama fiyatların aritmetik ortalaması olarak belirlenmiş durumda.

Trakya cam pd sine göre değil borsadaki haber öncesi son 1 aylık fiyata göre belirlenir.yok % 50 cepte vesaire fasa fiso ...çağrı fiyatının yani son 30 gnlük ortalamanın biraz üzerine atar beklerler ... yatırım tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku
    Ayrılma hakkında küçük ortağın hisseyi satın alacağı fiyat ise işlemin ilk defa kamuya açıklandığı tarihten önceki, otuz gün içinde borsada oluşan ağırlıklı ortalama fiyatların aritmetik ortalaması olarak belirlenmiş durumda.

Trakya cam pd sine göre değil borsadaki haber öncesi son 1 aylık fiyata göre belirlenir.yok % 50 cepte vesaire fasa fiso ...çağrı fiyatının yani son 30 gnlük ortalamanın biraz üzerine atar beklerler ... yatırım tavsiyesi değildir
    O nasıl oluyor,şirketin tüzel kişiliği sonlanıcak ortada şirket kalmıyack,
    Ben şirket hissesini son 30 gine göremi vericem hissemi,

Şirketin değerlemesi,özsermaye değeri bir tarafa,asıl öncelik son 30 günlük rakam,

Tabiki nedemek,bu iş buladar kolysa indirsinler her bir şirketi 1 2 milyar tl piyasa değerine ordan alsınlar yazsın birde son 30 günlük çağrı diye

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

5. Youtube.com/watch?v=5QOlzz2H70U

Sent from my iPhone using hisse.net

6. Hep beraber sise forumuna mi gidiyoruz simdi

7. 3 yıllık Fener hissesinde tahsisli, bedelli, sike, batık, derken 70 bin zarardan karla sattım.2 aydirda fondu faizdi takildim.Gidiştim galiba Sodayida ciddi kar potansiyeli, yatirimlarini inceleyerek gözümü karartip aldim.Yarin ne olur bilemeyiz 9.00 daki telekonferansin cok onemli olabileceğini dusunuyorum.İnsallah guzel haberlerle grup sirketlerinin hepsi iyi kapatir.İlk Kap haberi sonrasi dusa girip abdest aldimKendimi hala sorguluyorum ..Uzuncuyum o yuzden güzel haber benim icin ama kisa vadede sanki sert hareketler yapip heyecan yaratacaktir.
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Mehmet abi ne ayak varmış sende Maşallah, şirketi kapattırdın beaa. Bol kazançlar.
    LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. https://twitter.com/emintayy/status/...932073474?s=21

Sayfa 409/899 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •