Sayfa 426/899 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 3,401 - 3,408 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    Eh be dimitri bunu bir yıl önce yazınca kızıyordun. Neyse herkes kârda olduğu için sorun yok.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Üniversite de öyleydi aslında. Biz kıza sahilde gül alıp, şiir okuyunca kıymetimiz bilinmezdi de yatağa atanlar el üstünde tutulurdu.

Ah seda ah . Bizi hor görüp şişe ye verdin, parçacıkları. Bir de telekonferansa çağırıp nikah şahidi ettin bizi .

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Vayy beee sen 4 ay onceden tahmin etmissin bunu üstad.
    Yaaaa işte kıymet bilen varmı... yoook. Ahhh ahhh

Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Beyler bunların şimdiki açıklamaları, bahaneleri zerre ikna etmiyor beni . Bunların asıl derdi ne acaba ?

Çimento işini takip eden oldu mu içinizde. Benim de Adana var ama yıllardır uğramam foruma takip etmem . Temettüden bile hesaba yatınca haberim olur.
    Bu oyak birleşme haberi sonrası neler yumurtladı acaba ?

4.  Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    Yaaaa işte kıymet bilen varmı... yoook. Ahhh ahhh

Insider trading

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Yok dostum, isterse tavan tavan gitsin ; kısa vadeli fiyatlama umrumda değil ki . Maden açıldıktan sonra tek başımıza şişeden daha büyük olacaktık bence .

Neyse ciddi düşünmek yok , öyle nişan nikah ugrasmayacam , çocuğu koy geç. Bu borsada uzuncu olunmazmış.
    Ben UV yatirimciyim, borsada mal tasimadan para kazandirmazlar.

Yanliz devir degisti, robotlar algolar her yerde. Adamlar %100 kazanmayi beklemiyor 1 senede. 100 kere %1'lik islem yapiyor, ayni hesaba cikiyor.

UV tek basina kazanmak icin yeterli degil, aradaki dalgalardan yararlanmak icin kisa vade ve orta vade islem yapmak gerekiyor portfoyun bir kismi ile. Anlatmak istedigim de buydu. Kimsenin para kaybetmesini istemedim, sadece kendim uyguladigim ve calisan bir yontemi gosterdim.

6. Su grubun arasindan en iyisi diye soda sectik, 2 denedir tekkeyi bekliyoruz basimiza gelene bak. Digerleri uctu, bu yine geriden takip ediyor.

Gelelim sadede simdi, bana uzun vadeli soda gibi bir senet lazim. Hem ucuz, hem potansiyelli, hem döviz fazlasi var, hem bedelsiz temettu verecek vs. Varsa oneriler ozel mesaj atin lutfen

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Ben UV yatirimciyim, borsada mal tasimadan para kazandirmazlar.

Yanliz devir degisti, robotlar algolar her yerde. Adamlar %100 kazanmayi beklemiyor 1 senede. 100 kere %1'lik islem yapiyor, ayni hesaba cikiyor.

UV tek basina kazanmak icin yeterli degil, aradaki dalgalardan yararlanmak icin kisa vade ve orta vade islem yapmak gerekiyor portfoyun bir kismi ile. Anlatmak istedigim de buydu. Kimsenin para kaybetmesini istemedim, sadece kendim uyguladigim ve calisan bir yontemi gosterdim.
    Ya dostum biz seninle yan yana gelsek , hayata yüzde 90 aynı bakıyoruz, söylediklerinden ziyade üslubun bana ters geliyordu ama boşver. Geçmiş geçmişte kaldı. Şimdi böyle çok sıcak mesajlar yollamayalım, yoksa NSYDN 'in ne diyeceğini biliyorum. '' YENİ BİR AŞK DOĞUYOR '' )

belki yakın takip edemeyen arkadaşlar vardır. seans açıldığında sodayı aşağı bastılar, sonra bir haber geldi ve yukarı sürdüler. o haber neydi:
    birleşme rasyosunun hesaplanmasında piyasa
    değeri, İNA, varlık değeri ve piyasa çarpanları olmak üzere 4 yöntemin kullanılacağını,
    değerleme raporlarının 2 ay içerisinde yayınlanacağını ve yasal
    süre olan Ağustos ayının sonuna kadar da birleşme işlemlerinin tamamlanacağı belirttiler.
    yani sadece defter değerine bakılmayacak. bu da soda yı değerli kılıyor. sadece biraz daha toplamaları lazım.

Sayfa 426/899 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •