Sayfa 433/899 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 3,457 - 3,464 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    veriyolar bizim esas oğlanı....
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    TAV'in acikalmasinda bile "yabanci ortagi oldugu icin tazminati verecegiz" demisti DHMI. Ne alaka ben de anlamadim ama yabanci ortak olursa olay uluslararasi mercilere tasiniyor. Mesela ben bir ara Rum Kesiminde oldugu gibi mevduatlara el koyacaklar diye butun parayi TAV'a gommustum, hic nakit birakmadim. Grup sirketlerinin hepsi icin ufak tefek calkantilar olsa da uzunda olumlu bir gelisme bu bence.
    Yabancılar sözleşme hazırlarken hukuki anlaşmazlıklarda İngiliz mahkemelerini falan muhatap alacağız diye madde koyuyor olabilirler o halde .

Ama o nasıl bir açıklama yahu . '' Yabancı ortağı olduğu için. .. '' hey Allahım ya.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    veriyolar bizim esas oğlanı....
    Dostum artık soda nin fiyatına bakmanın anlamı yok değil mi ? Şişeye bakacağız. Açıklama yapıldı bundan sonra oluşan fiyatlar bağlayıcı olmaması lazım.

Yani şişe yenerse biz de mi yenmiş sayılıyoruz bugünden itibaren?

4. bunu aşağı çekip duran namert kim ya yeter kursağımızda kaldı gene

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Dostum artık soda nin fiyatına bakmanın anlamı yok değil mi ? Şişeye bakacağız. Açıklama yapıldı bundan sonra oluşan fiyatlar bağlayıcı olmaması lazım.

Yani şişe yenerse biz de mi yenmiş sayılıyoruz bugünden itibaren?
    aynen öyle dostum . şişe galipse biz de galibiz. deplasmanda oynadığı maçlar hariç yalnız.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

6. şimdi sodası olanlara şişe verecekler sanırım. Peki 100 sodaya 1 şişe veririz deme ihtimalleri nedir ? sonuçta burası Türkiye

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    şimdi sodası olanlara şişe verecekler sanırım.

di
    Soda yı aldım alalı duyduğum en ağır laf bu oldu yav. Kavgada söylenmez. İş bankası ve Şişe yönetimi de aynı şeyi söylüyor ama daha kibar söylüyorlar, böyle direk söyleyince ağırıma gitti .

8. sodayı viop vadeli piyasadan alanın durumu ne olur sizce? Yani velev ki bende haziran vadeli soda var, daha erken tarihte birleşme olursa vadeli hangi fiyattan kapanır?
    "I would never die for my beliefs because I might be wrong."

Sayfa 433/899 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •