Sayfa 451/899 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by ashan16 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar şöyle de bir durum söz konusu olamaz mı ? ben eğer örneğin 1 sdaya 1.3 sise alacaksam ve şuan da soda geri geip sise sürekli prim yapıyorsa niye soda almıyayım ki...bırakalım sise primlensin nsaıl olsa bana sise verecekler 1.3 oranında yani ben şisegittikçe de kazanmıyormuyum birleşene kadar?
    sn ashan abi. senin as kağıdın sise mi soda mı? mevzuu şu: 1 sodaya 1.3 şişe oranları hala belli değil. belli olan tek şey ayrılma hak fiyatları. bu oranları belirlemek için aylarca çalışma yapılacak zaten PWC tarafından.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    Mustafa baba dimdik ayakta. Aksaray'da adı 'Altın hortum Mustafa' olmuş. bizim deve hörgüçlüyor, mustafa da hortumluyor. yangını altın suyuyla söndürüyor.
    Ne acayip bir topikti su Kulcu harbiden ya! Yazik olacak.

3. Haklisinizda 1.3 sise verileceği muallakda hele PWC raporu çikarsin ki zannetmiyorum yakin gelecekte aciklanabileceğini o zamana kadar daha çok duser kalkariz.Acil takide ihtiyac olunmakdikdan sonra kazancli olacağimizı düşünüyorum.Temettu bu yil verecek o bile bence yeterli
     Alıntı Originally Posted by ashan16 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar şöyle de bir durum söz konusu olamaz mı ? ben eğer örneğin 1 sdaya 1.3 sise alacaksam ve şuan da soda geri geip sise sürekli prim yapıyorsa niye soda almıyayım ki...bırakalım sise primlensin nsaıl olsa bana sise verecekler 1.3 oranında yani ben şisegittikçe de kazanmıyormuyum birleşene kadar?
    LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

birleşmeye kadar her ay grup şirketlerinden sepet yapılarak bir portföy oluşturulabilir. sonunda artısıyla eksisiyle ortalama bir sepet oluşur.

bugün başladım.

yatırım tavsiyesi değildir.

5. valla aslında açıklama yapıldığında elimde en çok trkcm vardı biraz da şişe vardı sodaları önceden satmıştım yani en avantajlı durumda yakalndım habere ama işte trade etma hevesiyle 3.73 verip aşağıdan alamayınca düşüşte soda aldım.trkcm düşmedikçe soda alıyorum hayırlısı

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    birleşmeye kadar her ay grup şirketlerinden sepet yapılarak bir portföy oluşturulabilir. sonunda artısıyla eksisiyle ortalama bir sepet oluşur.

bugün başladım.

yatırım tavsiyesi değildir.
    evet benim felsefem. soda zaten vardı diğerleriyle ilgili olarak da son 1 yıldır yaptım o sepeti. 3-4 aya kadar sepet tamamen içimdeydi. ortadan kayboldu bir ara. artık çıktı dışarı bakalım.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    evet benim felsefem. soda zaten vardı diğerleriyle ilgili olarak da son 1 yıldır yaptım o sepeti. 3-4 aya kadar sepet tamamen içimdeydi. ortadan kayboldu bir ara. artık çıktı dışarı bakalım.
    en azından tarihi zirveyi deneyebilir diye düşünüyorum. 3-5 kenarda olmasının hiç zararı olmaz. trakya cam 10 ay yattı, sonra 2 gün yetti.

bu birleşmede bizim bilemeyeceğimiz çok kör noktalar var. parayı grup hisselerine yaymak iyi olur derim.

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    İster algı deyin,ister başka şey,piyasa %90 doğruyu fiyatlar.
    pddd 1 in altındaki şirketler talep görmeye devam ediyor.
    bu oranı nasıl hesapladınız? oran doğru ise burada o % 10 yanlış ihtimali fiyatlıyor.

Sayfa 451/899 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •