Sayfa 482/899 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 3,849 - 3,856 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Dostlar bir konu içi bir konu dışı soru sormak istiyorum.

Bu şartlar altında bu sene temettü beklemeli miyiz bilemedim . Ben beklemiyorum ama sizin fikriniz ne ?

İkincisi : NSYDN ve 666 daha iyi bilir galiba, bu virüs nedeniyle yurtdışı giriş - çıkışlarda yahut Avrupa için başka bir şekilde sorun çıkıyor mu ? Bilen duyan tahmin eden var mı?
    İşte davaaa buradan çıkiiiii; temettü verecek mi, vermeyecek mi, temettüyü verecekse değerlemeden önce mi verecek sonra mı, temettüyü fiyattan düşecekse diyorum hani yanii öhöm öhöm kem kümmm.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

2. Ez cümle...

Bu birleşme masalı, ucuza soda toplamak için bir bahane olarak kullanılacak.

Birleşme olumsuz diyenlerin malları dökülecek..

Dikkat ederseniz, onca mal karşılandı, madem kötü olacak, niye karşılandı ki.

Hesap kasap masat, d*****n kuyruğu...

Az sabır.

Şahsi fikrim..

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    İşte davaaa buradan çıkiiiii; temettü verecek mi, vermeyecek mi, temettüyü verecekse değerlemeden önce mi verecek sonra mı, temettüyü fiyattan düşecekse diyorum hani yanii öhöm öhöm kem kümmm.
    Ben de ortalığı karıştırmamak için vermezler herhalde diye düşünüyorum. Birisi verdi diğeri vermedi. Yok şu az verdi şu çok verdi falan. Hengame olur .

Birleşme 2019 'un mali yapısına göre yapılacaksa, 2019 un karı dağıtılmaz diye düşünüyorum ama bir şey bildiğimden değil. Tahmin .

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Yav güldürmeyin, hangi ky Şişe'yi mahkemeye vermek için Adliye'ye gidebilir? Hadi bir çılgınlık yaptınız diyelim ve verdiniz mahkemeye. Şişe grubu bu ihtimali de düşünmüştür ve bir avukat ordusuyla kendini savunur. Mahkeme takipsizlik kararı verirse dava boşa düşer ve Şişe itibarını zedelediğiniz için size dava açabilir. Açmasa da avukatlık masraflarını sizden talep eder dava düştüğü için. 25 Şişe avukatının ücretini, mahkeme celselerine git gel yol paralarını, yemek paralarını, otopark paralarını ödetirler size.

10 bin lot Sodanızı satar ödersiniz.

Citi, Doyçe, Kene, Meril teyze açmıyorsa ben niye açayım keriz miyim? Toplaşın o zaman 250 kişi ortak dava açalım. Soda Platformu diye birlik kuralım tuittirde heşteg yapalım #SODA tuitleri atalım, basın açıklaması yapalım, dikkat çekelim.

Gökhan Uskuay'ın gazına da gelmem ben. Kendisi açsın o zaman davayı. Madem iyi analistse elinde Şişe grubu hissesi yok mu hiç? Yucin abi bile dava açmıyor da bana ne oluyor?

Anne lafını unutmayın : Onlar kendini kurtarır olan yine sana olur.
    Bireysel açarsan öyle olur . Sonra onlar kendini kurtarır olan yine sana olur .

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Yav güldürmeyin, hangi ky Şişe'yi mahkemeye vermek için Adliye'ye gidebilir? Hadi bir çılgınlık yaptınız diyelim ve verdiniz mahkemeye. Şişe grubu bu ihtimali de düşünmüştür ve bir avukat ordusuyla kendini savunur. Mahkeme takipsizlik kararı verirse dava boşa düşer ve Şişe itibarını zedelediğiniz için size dava açabilir. Açmasa da avukatlık masraflarını sizden talep eder dava düştüğü için. 25 Şişe avukatının ücretini, mahkeme celselerine git gel yol paralarını, yemek paralarını, otopark paralarını ödetirler size.

10 bin lot Sodanızı satar ödersiniz.

Citi, Doyçe, Kene, Meril teyze açmıyorsa ben niye açayım keriz miyim? Toplaşın o zaman 250 kişi ortak dava açalım. Soda Platformu diye birlik kuralım tuittirde heşteg yapalım #SODA tuitleri atalım, basın açıklaması yapalım, dikkat çekelim.

Gökhan Uskuay'ın gazına da gelmem ben. Kendisi açsın o zaman davayı. Madem iyi analistse elinde Şişe grubu hissesi yok mu hiç? Yucin abi bile dava açmıyor da bana ne oluyor?

Anne lafını unutmayın : Onlar kendini kurtarır olan yine sana olur.
    Ortaklıktan çıkarma hakkında kanun ve tebliğ için yürütmeyi durdurma kararı aldım.

Bir avukat arakadaşımla anlaştım.

Ödediğim rakam 200TL(Bölge idare mahkemeye verdim)

OLMIP için yapmıştım bunu.

Ve SPK dilekçe bombardımına tuttuk e sonuç değiştimi değişti.

Nokta.YTD

Nasip artık.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Bireysel açarsan öyle olur . Sonra onlar kendini kurtarır olan yine sana olur .
    Emeklilik fonlarıda var.

Yabancılarda.

Bosch gibi dürüst bir rakam belirlemeliler.YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

8. değiştirme oranı belli olsun, 1.30 üstü bana uyar. Şişenin yükselmesi sodaya da yarıyor, şişeleri kaptırdık.

yabancı satışı bitse, ya da güçlü bir alıcı gelse, iş yatırım niye almıyor.

veren de var, alan da, çoğu piyasa adamı ama olsun.

Sayfa 482/899 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •