Sayfa 527/899 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 4,209 - 4,216 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by YATIRIMCI-X Yazıyı Oku
    Sen okumuyorsun belli.6280 den tekrar aldigimi gorurdun yoksa..Bir hisse topicinde yazmaya basladigimda o hisseyi hangi gun ve hangi fiyattan aldigimi yazarim.Sattigim gunde de satigim fiyati yazarim.Soda cagri fiyatinin da altina kayinca tekrar aldigimi yazmistim..Sayfada biraz geriye gidersen görürsün..Ohhh okumadan saldirmak ne kolay..Insanlık boyle seylerle ugrasmasaydı keske..
    Yok okuyorum. Madem 6.28 den aldıysan neyin magduriyetini yaşıyorsun. Dün gün içinde 6.20 değdi diye panik yapıp pVc yi mi aradın.
    Sana kesin dönüş yapıp hesaplama yuzdelerini soylerler, onlar da haftalardır o rakamların yüzdesini hesaplayamamışlar, yardim edersin iki dakikada.
    Hocam dediğim gibi devam et ama atma.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

2. Bir arkadaş derinlik @derinlikte demişti.@derinlik nerdedir bulamadık.

Sise'de koydum yavrulari.

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sise'de koydum yavrulari.
    Sağolasın.
    Gardaşlar sanki bir cisim yaklaşıyor fiyatlamalar değerleme raporu açıklanması çok yaklaşmış gibi.özellikle soda ve dencam daki fiyatlamalar bunu gösteriyor.

5. Senin gibilerine sozcük harcamak sozcuklere hakaret olur.Bu yuzden nokta koyuyorum..Boyle bir zekayla borsada zaten hak ettigini yasayacaksın.Seni piyasanin bilincli adaletine birakiyorum.Nokta..

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
    Allahtan herkesin aklı da sen kadar değil.
    Seninyazdigini da okuyor benim cevabımı da, senin cevapların sadece hakaretten ibaret. Ben sana net soruyorum 7.02 satıp 6.28 den yerine koyduysan neyin mağduriyetini yaşadın da pwc ye yazdın ve sizlerde yazın diyorsun. Yazın iki satır üstte duruyor. Ama sen benim zekama laf ediyorsun.
    Atıyorsun zeki arkadaşım.

Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    Allahtan herkesin aklı da sen kadar değil.
    Seninyazdigini da okuyor benim cevabımı da, senin cevapların sadece hakaretten ibaret. Ben sana net soruyorum 7.02 satıp 6.28 den yerine koyduysan neyin mağduriyetini yaşadın da pwc ye yazdın ve sizlerde yazın diyorsun. Yazın iki satır üstte duruyor. Ama sen benim zekama laf ediyorsun.
    Atıyorsun zeki arkadaşım.

7.02 değil 7020 , 6.28 değil 6280 önce onu öğren
    Twitter : @meshurgorgonzolacırecepusta
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

8. Bak kardeşim,bazıları gerçekten bilgi veren,paylaşan kişilere neden saldırır bunu anlamakta zorluk çekiyorum.Ben eskiden Aselsan 45 ni geçtiğinde millet milli hisse diyerekten alış yönünde saldırıyordu.Ben satma yönünde iki grupta yazı yazınca ikisinden de atıldım..bir daha da hiç bir grupta yazmadım.Ta ki fiyatı 20 tl ninaltına kayınca twitterde 20 tl nın altındaki tümfiyatlardan toplanabilir yazınca 12 tl ye düşer yazan çok eski borsacıları da uzmanları da gördüm..Ben reklam yapmayı sevmem..Senin bu bilgi düşmanlığın için twitter hesabımı yazayım gir ve son 6-7 ayda yazdığım ve paylaştığım hisselerin yüzde performanslarını kendin hesapla hangi tarihte paylaştığımı oku..Twitter kayıtları da yalan söyler diyemezsin herhalde..Ben Soda dan da benzer performansı beklerdim.Ama buu durum çıkınca her şey değiişti..Mağdurdluk dediysem bu performans bu birlşmeye kurban gitti.Mesele budur.
    twitter.com/Borsatrendi

Sayfa 527/899 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •