Sayfa 542/899 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592642 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 4,329 - 4,336 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Diğer iştirak sayfalarında okuyorum. Adam birleşmenin soda için kötü olduğunu ama şişe için iyi olduğunu söyleyip kendisini rahat hissettiğini yazıyor.

Biz bu kadarız işte. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın. Ben kazançlı çıkıyorsam diğerlerinin kötü hali beni ilgilendirmez.
    Klasik Nazi dönemi Yahudi sözlerini anlatmayım hepiniz bilirsiniz.
    O sırt döndüğün adalet birgün sana da lazım oldugunda biz de orada ol (ma )acagız merak etme .

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Kendi bir yerleri tutuşunca çıkıp açıklama yapmayı biliyorlar ama şu hisseler için hiçbir açıklama yok .

666 piyasa en doğru fiyatlamayı yapar diyordu . O halde bu birleşme denen şey b. ktan bir şey. Cimentolara ikiye katlarken bunlar yerlerde sürünüyor.

3. Sayın dimitris tam aksi ben sodada kendimi rahat hissediyorum değerlemede güzel şeyler olacağını düşünüyorum.ayrıca olaki birleşme iptal olur o zaman külcüyü kim tutar 31 ocağın tam tersi bir fiyatlama olur.

Alıntı Originally Posted by cancan5001 Yazıyı Oku
    Abi ilgilendirmiyor oaylaştım kaçırdın herhalde yeni kanunun 39 maddesi bu kanun yayın tarihinde yürürlüğe girer diyo bizi ilgilendirmiyo yani.genel kurula kadar hisse alan yukardaki fiyatlardan ayrılma hakkını kullanır soru kalmasın kafanızda kesin bu şekilde.yeni kanunu paylaştım önceki sayfada madde 39.
    Kanunnda baz alinan nedir?

1. Ilk haber
    2. Degerleme Raporu
    3. Birlesme tarihi

Yani ilki ise eski kanun, ama 2 ve 3.su ise bu yeni kanuna gore oluyor. Bilmedigimden soruyorum.

Herifler 20 senede bir birlesme yapiyor, oteki heriflerin de bugun aklina gelmis bunu kurcalamak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,340
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Abi hoş geldin geçmiş olsun, kulağın çınladı buralarda.
    Saol kardeşim..eksik olma.... Allah razı olsun.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

6. 2014 yılında Adil deger hesaplaması yapıldı

https://www.resmigazete.gov.tr/eskil...20141112-7.htm

Kurula yapılmış mevcut başvurular

GEÇİCİ MADDE 2 – (1) Kurula ortaklıktan çıkarma hakkının kullanılabilmesine yönelik olarak yapılmış başvuruların sonuçlandırılmasında, hakim ortağa ortaklıktan çıkarma hakkını kullanıp kullanmak istemediğini yeniden değerlendirebilmesi için bu Tebliğin yayımı tarihinden itibaren bir aylık süre tanınır. Bu sürede satma hakkı kullanılamaz. Hakim ortağın ortaklıktan çıkarma hakkını kullanmaktan vazgeçtiğini kamuya açıklaması durumunda satma hakkının kullanılmasına başlanılması için hakim ortağın ek pay alması gerekir. Hakim ortağın ortaklıktan çıkarma hakkını kullanmak istediğini kamuya açıklaması durumunda ise, satma hakkının kullanımına ilişkin hak düşürücü süre kamuya yapılan söz konusu açıklama tarihi itibariyle başlar. Hakların kullanım bedelinin hesaplanmasında başlangıç tarihi olarak ise hakim ortağın ortaklıktan çıkarma hakkının kullanımına ilişkin kamuya yaptığı ilk açıklama tarihi esas alınır.

Yürürlük

MADDE 11 – (1) Bu Tebliğ yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

Şuan zaten kurula yapılmış başvuru yok Şişecam bu konuda yeni kanuna göre yeni teblige göre birleşmeye devam veya devam etmeme kararı alacak.

Kanımca eger Şişecam devam kararı alırsa birleşme için karar aldıgı tarih ayrılma hakkı kullanımı için geçerli olacaktır ...

Sagolasin elfidaa.

8. ha gayret.

Sayfa 542/899 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •